Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja moge byc 18 lub kilka minut po 18.

 

A reszcie proponuje spotkac sie dac sobie po razie na rozladowanie swych emocji. Wyrazajcie sobie je wzajemnie w innym temacie. Kazdy q.... Jest mocny na forum.... Gorzej niz dzieci w przedszkolu.

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zaglądasz młodszym w gacie? moja sprawa co tam mam a z racji wieku u mnie chodzi pewnie lepiej niż u Ciebie :) daj se na luz ziomek

Raczej ty masz problemy ze sobą, bo wszedzie udowadniasz że jestes lepszy.

Poczekam aż sie gdzies ustawisz na mieście to zobacze czy taki kozak jesteś, ciekawi mnie to niezwykle, czy staniesz odważnie czy sie zasłonisz kolegami.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko jasne. Prosba do admina o wykasowanie ostatnich stron smietnika.

Zrobmy spotkanie na 19.OO pod PiP.

Minimum 3 moto i ruszamy.

Chetni

1 Sygnet

2 MarcinrednoseTrasa do ustalenia. Mysle że max 2 godziny bo wlasnie wrocilem że splywu kajakowego i zje*any jestem troche.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko jasne. Prosba do admina o wykasowanie ostatnich stron smietnika.

Zrobmy spotkanie na 19.OO pod PiP.

Minimum 3 moto i ruszamy.

Chetni

1 Sygnet

2 MarcinrednoseTrasa do ustalenia. Mysle że max 2 godziny bo wlasnie wrocilem że splywu kajakowego i zje*any jestem troche.

 

Mi odpowiada wcześniej, ja sie ubieram i jade pojeździć, bede o 18 pod PIP jeśli ktoś chetny to niech zajeżdza

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam:) nie chodzi o to ze jestem lepszy bo pewnie tak nie jest... chodzi o to że przepraszałem za zamieszanie z płynami:)

 

Wole dostać po mordzie niż się zasłonić kolegami...

To wpadnij w poniedziałek lub środę o 19 do nas na legie na Powązkowska 59. W cywilizowanych warunkach posparujemy trochę.

Edytowane przez kivi

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kivi nie nap**dalaj spamu w temacie ok?

A jak zapraszasz danona na sparingo do daj mu sms lub pw ok?Nie wiem czy się zorientowales ale ten temat to nie twój prywatny folwark żeby go zasmiecac. Dotarlo?

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równiez nie Twoj, ponadto na forum, zwłaszcza tym sie nie przeklina. To zresztą podstawy kultury.

Zacznij od siebie, troche więcej szacunku do starszych forumowiczów a bedzie nam wszystkim zdecydowanie łatwiej.

Pozdrawiam.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tu chcecie wogole udowadniac bo nie kumam?

Porownujac kogokolwiek z nas i was (nie wspominajac o mnie bo dopiero wsiadlem na moto) z jakimkolwiek zawodowcem to wszyscy jestesmy totalnymi lamusami. Wiec o co spinke macie?

 

Podstawa tego forum to niby regulamin. Ktory zabrania spamowania.

Jeśli chodzi o kulture to podstawa jest nie udzielac się w temacie w ktorym nie ma się nic do powiedzenia.

Ten temat jest do umawiania się na wspolne latanie ludzi z naszych okolic. Lataja tu ludzie ktorych tor nawet nie intereduje i ktorzy maja w dupie udawadnianie czegokolwiek komu kolwiek. Także kultura nakazuje nie wpie**alac się im w parade . Kumasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma absolutnie zadnej spinki. Nikt nikomu nie chce nic udowadniać. Ja tez miałem 20 lat i wiele mi sie wydawało.

Zawsze miałem za to dużo szacunku do innych, bo czułem że są ode mnie lepsi. Tylko za mojej młodosci nie było internetu i nie dało się nikomu bezkarnie podskakiwać. Ja juz nie musze nikomu NIC udowadniać, znam swoje miejsce w szeregu i Wam młodym polecam szybko je odnaleźć. Po prostu łatwiej zyć.

Pzdr.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i luz. Ja jezdze totalnie chu*owo.

Chcę tu poumawiac się z ludkami z okolicy min po to żeby podpatrzec jak się jezdzi.

Zapisalem się na doszkalanie i w wakacje chcę jechac na tor. Wtedy bede od was podpatrywal jak się jezdzi.

Dla mnie moto to odskocznia od roboty w ktorej spedzam wiekszosc zycia. Dajmy sobie wszyscy na luz. Przeciez jak się mijamy na drodze to się pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...