Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może masz racje Yuby, może zrobił dużo złego ... Ale był motocyklistą ... Dlaczego ciągle szydzisz z tego ,że nie mam pieniędzy?? Albo wiesz co możesz sobie z tego żartować ale kasa nie jest najważniejsza w życiu , mimo to ,że nie mam pieniędzy jestem szczęśliwym człowiekiem bo mam motocykl czyli to co kocham ... Nie wiesz ile wyrzeczeń mnie i moją mamę kosztowało to aby na niego uzbierać . Więc proszę nie szydź z Tego bo nie wiem kto jest gorszy ten kto robi drugiemu człowiekowi przykrość czy ten kto rani fizycznie... Jak będziesz to czytał to pomyśl ponoć jesteś starszy , bardziej doświadczony i mądrzejszy a zachowujesz się jak dziecko wyśmiewając mnie i moją rodzinę , która mimo ,że nie ma pieniędzy trzyma się razem i sobie wzajemnie pomaga. A teraz dziękuję Ci za uwagę kolego i życzę dużo pieniędzy w życiu , bo przecież tylko to sie liczy... Prawda??

 

Właśnie wróciłem z małego treningu na winklach za Radzyminem zbierało się na deszcz i nie pada. Lipa Panowie :-)

 

Planuje ktoś dziś polatać wylotówki zapchane ale Wawa pusta.

Sygnet coś mówił o wylocie na Starówkę może zgadaj się z nim:)

 

No i opowiedz jak Ci idzie :)

 

Marcino , coś w tym stylu było??:D grubo ,ziomek jest niesamowityXD

 

http://www.scigacz.pl/Najszybsze,okrazenie,Nurburgring,motocyklem,18484.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcino opowiadaj jak było na winklach:)??

 

Sam wiesz, że nie mam takich umiejętności jak Ty i pewnie długo jeszcze mieć nie będę w sumie nawet nie prędko mi żeby próbować, jeszcze się cykam żeby tak się złorzyć jak Ty.

 

Więc potrenowałem podstawy kolano zejście w dół rece luźno głowa w odpowiednim połorzeniu no i tak przez kilka okrążeń a z każdym starałem się wejść w zakręt ciut szybciej.

 

Więc raczej poziom początkujący :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie gdzie byliście - super.

Piszecie jak było - super.

Piszecie że trenujecie - super.

Ale po co o tym "tyle" piszecie?

 

Czy nie wystarczy jeździć i się tym cieszyć?

Może się mylę...

 

Jutro po 10-tej już nie będzie padać!

W piątek nie będzie padać od rana do ok. 15tej.!

Edytowane przez Hooltayos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie gdzie byliście - super.

Piszecie jak było - super.

Piszecie że trenujecie - super.

Ale po co o tym "tyle" piszecie?

 

Czy nie wystarczy jeździć i się tym cieszyć?

Może się mylę...

 

Jutro po 10-tej już nie będzie padać!

W piątek nie będzie padać od rana do ok. 15tej.!

Kolego wiem o co Ci chodzi , ale oprócz tego ,że jeździmy mamy ze sobą super kontakt i jesteśmy ciekawi siebie nawzajem , tj. Jak komu idzie?, Jakie kto robił postępy ?, a nawet to jak się spisuje odzież termoaktywna :) także mamy wspólne tematy i po raz kolejny tłumaczymy tu nie chodzi tylko o jazdę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...