Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin sąsiada nie stracisz nigdy . Ja nie wykorzystuje tego , że jesteś moim kumplem praca to praca ,a kumple to kumple ... pytanie czy ty potrafisz to rozdzielić i czasami za coś mnie opierdolić , Ja podejmę się wszystkiego ale , musiałbyś mnie poduczyć i zapoznać z twoją ofertą ... wyznaję zasadę , że jak coś robić to na 100% . No i rzecz która najbardziej mnie motywuje to ,taka że chciałbym być już niezależny ... oczywiście zajrzę w to ogłoszenie i przemyślę czy nadawałbym się do tego:)

 

OK

 

Możemy o tym pogadać w weekend na wyjeździe lub po weekendzie jak wrócę.

Pomyśl czy lecisz z nami. Oczywiście to jaką decyzję podejmiesz nie ma najmniejszego wpływu na poziom naszych dalszych negocjacji :-)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale Wam zazdroszcze.

Ja w sobote z rana jade puszką do mikołajek.

Szkoda, że nie mam przyczepki bo bym wziął moto i z Wami polatał po mazurach + może wybrzeże.

Ale lipa :(

 

Jak będziecie na nocke w Mikołajkach, dajcie znać - podskocze na browar.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobota niedziela poniedzialek pracuje ;( ... ale namawiam plecaczek na wtorek na mazury jakies mikolajki czy cos takiego ... ale ona chce na 2/3 dni a ja nie mam zadnego kufra czy czegos takiego zeby zabrac rzeczy dla 2 osob wiec jak sie uprze to autem bedzie trzeba jechac ;(

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel Mazurki to w miarę przystępna cena, daleko nie jest domki w miarę tanie :wink:

Myślę że jak byśmy jutro polecieli to w niedzielę byśmy wrócili, no może poniedziałek.

Ale ja się nastawiam bardziej na 2dniowy wypad z noclegiem czyli powrót poniedziałek...

Chyba że komuś nie pasuje to możemy to jechac w niedziele a wrócic w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teoretycznie jestem wolny w czwartek, więc wstępnie się piszę.

 

Nie wie ktoś gdzie w okolicy znajdę prawe lusterko do Horneta 2001? Dziś w Markach odpadło mi szkiełko razem z uszczelką. Nie dało się nic z asfaltu odzyskać. Byłem w Motoriście, ale nie mieli. W Motoakcesoriach też nie... Może znacie kogoś kto mógłby pomóc. Mam 3 tygodniowy urlop i średnio mi się widzi niekompletne moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...