Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

ja zrobiłem 200 km dziś.

Ze 100 na winklach ul. Legionowa + poćwiczyłem troche 8-mek.

I 100 km zapierdalanki po 200-250 km/h.

 

Panie Sygnet Pan mnie nie denerwuj bo black łycha to jedna z moich ulubionych :banghead:

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z LupoRF ponad 100km zrobilismy. W strone Radzymina na ekspresowce 200 km/h bylo widziane na budziku ale to tak dla testow co potrawi Bandyta, moze 220 da rade ale jak dla mnie malo tu takich drog z gladkim asfaltem by takie predkosci rozwijac :( Przyjazniejsza jednak predkosc przelotowa 120-140 w niektorych miejscach mozna przycisnac ale w granicac rozsadku. A teraz czas sie relaksowac z Whisky :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja troche zamulilem ostatnio ale juz jestem i wyczytalem cos o Kazimierzu.. Proponuje zrobic z tego konkret bo sam bylem tylko przez 3 minuty pzejazdem a chetnie bym pozwiedzal,, pogoda ostatnio co prawda zaskakuje ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;) im nas wiecej tym lepiej wiec proponuje weekend bo wtedy pewnie wiecej osob moze, daleko nie jest damy rade ;) ogarnijmy to a potem lecmy w bunkry.. ja znam kilka fajnych miejscowek ale niestety wszystkie blisko i raczej nie na motocyklu bo sa i takie gdzie trzeba sie poczolgac troche :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Ja na majówke planuje Mikołajki lub Kraków na 2dni.

Wylot w sobote powrót niedziela lub wylot niedziele powrót poniedziałek jak będzie dobrze to może wylot w sobote powrót w poniedziałek ;)

Jak będzie pogoda to jest ktoś chętny?

To narazie takie wstępne plany, ale myśle że coś z tego będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...