Skocz do zawartości

jaka oponka ??


billy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

musze wymienic opone z tyłu w mz ( przod też :) ) i pytanie - co radzicie - nowa stomilu , czy uzywana jakas od japonca ??

na stomilu gdy byl dobry jeszcze jezdzilo sie swietnie, w zakrety wchodzilem naprawde mocno.

za ile sie kupi w miare opone od japonca ?

dodam ze w lodzi jest sklep firmowy stomilu...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaban nie pamietam jak bede jezdził motorem to zobacze, ale to nie tak szybko bo jestem teraz chory ledwo co poszedłem na egzamin teoretyczny z praktyki no ale zdałem na 5 i juz teraz chłopaki mam swistek mechanik pojazdów samochodowych.

 

aha przypomniało mi sie przednia to mam avon, no ale tylniej za cholere nie moge sobie przypomniec.

 

pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał opone nową. Np haidenau k36 110/80.

Zadzwoń do importera i bedziesz miał oponke w domu na po 2 dniach.

Jak chcesz ryzykowa z używaną to chociaż sprawdź date produkcji- jak jest starsza niż 5 lat to odpada.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam heidenau komplet to kolo przód 80 zl i 140-150 tył czy to dużo?!  

 

wilmat sprawdź  

pzdr

popieram, masz nowe opony i niczym sie niemartwisz, ja teraz kupuje z bieznikiem K60 komplet czyli jakies 350zl z przesylkom

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam heidenau komplet to kolo przód 80 zl i 140-150 tył czy to dużo?!  

 

wilmat sprawdź  

pzdr

wlasnie! masz nowe opony i onic sie niemartwisz! ja teraz kupuje heidenau z bieznikiem K60 za 350 zl z wysylkom

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta sotrona i firma też...niezły chłopaki maja wybór..ja postaram sie zamknąc z 2 oponami w 250 zł oczywiście licze bez wysyłki...a jedno pytanie jakie u nich są opłaty za wysyłke??powiedzmyza 2 oponki..bo jakos sie nie dopatrzyłem przykładowych opłata za wysyłke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

dziś stałem sie szczesliwym posiadaczem , narazie tylko przedniej nowej opony - stomil 18 x 3.00 , 52 zł . przy okazji zrobilismy z kolega teleskopy że teraz jest tam olej :D - zupelnie inna jazda.

 

jeszcze został oponka na tył - chyba tez stomil , chyba wiecej nie trzeba do Teesa.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...