Skocz do zawartości

Honda Hornet Kierownica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :crossy:

 

Mam takie pytanie... chce zmienić kierownice, lusterka, klamki i manetki w mojej Hornetce z 2006 roku.

 

Może ktoś ma doświadczenie na co zwrócić uwagę, jaką dobrać kierownicę aby nie było problemów z długością

 

przewodów i jakie firmy robią dobre i w rozsądnej cenie, a nie jak np. RIZOMA bardzo drogie akcesoria.

 

Chce założyć troszkę szerszą kiere. Mile widziane linki do artykułów.

 

Kolejną sprawą są lusterka... jakich rozmiarów musi być lusterko żeby widoczność była dostatecznie dobra

 

(chodzi mi tutaj o długość ramienia nie o wielkość szkła).

 

Z góry dzięki za pomoc :crossy:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam uwagę, że mamy tu określony porządek na forum. "mechanika" nie jest od omawiania zakupu aftermarketowych części

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomierz sobie przewody, linki, zobacz czy mają luz na montaż na szerszej kierownicy. Jak zmieniałem kierę w xjocie pojechałem do larssona i przykładałem różne kierownice Tomasselli do starej na moto. Kilka modeli odrzuciłem bo mimo ogólnej szerokości pasującej do motocykla miały za krótkie proste końcówki na montaż manetek i przyrządów. Jak nie masz możliwości przymierzenia na żywo to znajdź dokładne wymiary nowej kiery i zobacz jak to będzie u ciebie na moto. Ciężarki też musiałem kupić nowe, bo stare miały inne mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...