Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj (w niedzielę) ktoś pojeździł? Ładna była pogoda, koło południa nawet +9 stC, słońce. Udało mi się zrobić po mazowieckich nadwiślańskich polach raptem 33 km ale były to dobrze nawinięte kilometry :). Napotkałem jedynie jakiś usportowiony moped i to wsio...A potem temperatura zeszła do +5 stC i trzeba było niestety zakończyć...

 

Fota1

Fota2

Fota3

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (w niedzielę) ktoś pojeździł?

 

Mycha - fajne fotki … Ja już sezon zamknąłem, a w zasadzie robie to zawsze po pojawieniu się pierwszych liści na ulicach. Taki awers po tym, jak na Batorego przejeżdżałem tuz po śmiertelnym wypadku motocyklisty - liście na jezdni, motocykl na boku, a motocyklista na przeciwnym pasie jezdni pod ciężarówką (a prędkośc podobno była niewielka). Teraz siedzę i planuje weekendowe wycieczki na nadchodzący sezon. Sukcesywnie będę wrzucał propozycje, to może wówczas się spotkamy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się podobają, szczególnie że to z komórki ;). Zachód słońca na polach za Konstancinem wyglądał pięknie.

Ja z tych co sezonu w zasadzie nie kończą, nie lubię rozmontowywać moto celem podładowania aku, wolę co jakiś czas odpalać, przejechać się troszkę. Dopóki nie podsypią drogi solą, można jeździć. Liści chyba nie ma na drodze tak wiele. Co miało spaść, spadło i przyroda sama uprzątnęła. Przynajmniej tak miałem podczas przejażdżki - drogi suche i całkiem czyste. Oczywiście prędkość mocno skuterowa, 50-70 to max, ale to i tak sprawia dużą frajdę o tej porze. Po południu, jak słońce przyświeci, jest sucho i pewnie... Mam nadzieję, że jeszcze będzie taki ładny weekend jak ostatni.

Przy okazji, szacun dla gości, którzy nadal jeżdżą po Wawie codziennie na moto. Drogi rano śliskie, a oni śmigają, aż miło popatrzeć :notworthy:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dawno się nie udzielałem:)

Podrzucę pewien pomysł...

Moja siostra ma ślub 13 maja b.r.

W ramach prezentu ślubnego pomyślałem żeby zrobić młodym eskortę motocyklową z miejsca zaślubin do domu weselnego (ok. 15km).

Ktoś był by chętny?

20km za górą kalwarią na południe.

Okazja do wybrania się na wiosenną przejażdżkę w podróż na piękne południe;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hello there,

Niedawno przeprowadziłem się w okolice piaseczna, jeśli ktoś miałby ochotę pojeździć na spokojnie w jakieś krótsze traski (nie jeździłem jeszcze w grupie więc raczej takie na czilałcie) to ja jestem chętny.

Pozdrasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli ktoś miałby ochotę pojeździć na spokojnie w jakieś krótsze traski ...

 

Witam wszytkich po sezonie - oczywiście zimowego letargu :biggrin:

Ja co prawda czekam na gruntowny przegląd i regulację, ale po 5'tym na pewno będę organizował jakies krótsze i dłuższe wypady, to się odezwę.

 

... szukam garazu w piasecznie do wynajecia na 3-4mce

 

Popytam u mnie na osiedlu (stoi kilka pustostanów), może któryś z właścicieli będzie chętny podnająć - jak coś będę wiedział, dam znać.

 

Moja siostra ma ślub 13 maja b.r.

W ramach prezentu ślubnego pomyślałem żeby zrobić młodym eskortę motocyklową z miejsca zaślubin do domu weselnego (ok. 15km).

Ktoś był by chętny?

 

Jak będę w tym czasie w Wawie, chętnie się dołącze - odezwij się bliżej terminu na PW / tylko, że ja mam Cruiser'a, więc nie wiem czy będzię Ci pasował tematycznie :cool:

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w tym czasie w Wawie, chętnie się dołącze - odezwij się bliżej terminu na PW / tylko, że ja mam Cruiser'a, więc nie wiem czy będzię Ci pasował tematycznie :cool:

Przy założeniu , że pogoda dopisze i nadal będzie wola organizatora to chętnie wesprę "tematycznie" kolegę i imprzę. Skoro taka ładna okolica to czemu nie - tylko rzuc hasło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...