Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Piero za wypad, ciekawa była impreza - no i miło poznać ;)

 

Potem tak jak poradziliście polecieliśmy na Nowy Dwór i nad Zegrze, Serock i okolice, i po powrocie stuknęło te 200 km na dzisiaj :)

 

mój motor nie słurzy do ścigania i prędkość 100/h to na granicy komfortu

 

Ja również powyżej 100-110 km/h zaczynam odczuwać dyskomfort, zarówno jeśli chodzi o wibracje, jak i o bezpieczeństwo. Stąd zazwyczaj kiedy wrzucam info, że gdzieś jadę, podaję prędkość przelotową (80-110), żeby nie było nieporozumień z odkręcaniem manety ;).

 

Pozdr.

Mai

 

 

:crossy: :crossy: :crossy:

Edytowane przez Mai

... bo Motocykl to stan umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeś się na jazdę napalił, żeś w kilku wątkach jednocześnie to samo wstawił :laugh: .

 

 

Tak żeś się na jazdę napalił, żeś w kilku wątkach jednocześnie to samo wstawił :laugh: .

 

 

Jest pogoda, jest czas to jest i jazda. Jako , że większość czyta jedynie swój "ulubiony" wątek zapodałem hasło w kilku tematach. Toż jest globalizacja

Edytowane przez ChrisWaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pogoda, jest czas to jest i jazda. Jako , że większość czyta jedynie swój "ulubiony" wątek zapodałem hasło w kilku tematach. Toż jest globalizacja

 

 

Jakby byli chętni na małe latanko to zapraszam we Środę (podobno ma nie być burzowo) 17, 30 pod Mcdonaldem w Wilanowie. Ktoś wstępnie by się pisał? Przykładowy cel = opuszczony szpital w Otwocku, oraz zrekonstruowane bunkry pod Otwockiem

 

Zeby nadać troszkę dramaturgi:) http://www.opuszczone.net/szpital-psychiatryczny-zofiowka

Edytowane przez Wielebny25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby byli chętni na małe latanko to zapraszam we Środę (podobno ma nie być burzowo) 17, 30 pod Mcdonaldem w Wilanowie. Ktoś wstępnie by się pisał? Przykładowy cel = opuszczony szpital w Otwocku, oraz zrekonstruowane bunkry pod Otwockiem

 

Zeby nadać troszkę dramaturgi:) http://www.opuszczone.net/szpital-psychiatryczny-zofiowka

Ja się piszę . Miejsce i godzina spotkania OK tylko cel bym zmienil na jakies weselszy bo po obejrzeniu stronek powiało mi zgrozą i chlodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...