Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

no to albo rybka albo pipka :P nie da się pojeździć zrobić ognisko i jeszcze urwać koło 20tej. To se ne da bo mało czasu na to wszystko :P

musisz zrezygnować albo z ogniska albo z jazdy albo z urywania się. W zasadzie jak wybierzesz to ostatnie to będzie najrozsądniej ;)

ja się postaram być albo więcej detali odnośnie spotkania żebyście dali. Gdzie co jak o której.... Tak żebym wiedział jakby co koło 16tej;)

 

looz jak mam być na Woli ok 20:00 to urwę się ok. 19:40 tak więc czasu jest :rolleyes: . Aby tylko radary nie robiły fotek w plecy. Małżonkę mam odebrać z roboty właśnie o 20-tej. Jak się będzie przedłużać przejażdżka to skoczę po "starą" i gdzieś Was jeszcze złapię. A co do detali spotkania to zwyczajnie bądź w Mc Donald'sie na Wiertniczej o 17:30 i tyle ;)

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był makdonald na Wilanowie. Punkt jest fajny, łatwo trafić i dojazd jest dobry. Tym bardziej, że ja jadę z azjatyckiej strony Wisły więc śmigam sobie Trasą Siekierkowską. Ja będę na pewno, za kuzyna nie ręczę. W takim razie wstępnie godz. 17:30 Mc Donalds na Wilanowie budujemy listę:

 

1. -lisio-

2. Wielebny25

 

Właśnie miałam zaproponować, że 17.30 MacDonald's przy zajezdni autobusowej w Wilanowie :). A skoro może zjawić się z Tobą i kuzyn Sylwester, postaram się go zanadto nie zdołować swoim Virażym tak jak to zapowiadałeś - trochę go ubłocę :biggrin: . To To się dopisuję:

 

1. -lisio-

2. Wielebny25

3. Mai

 

BTW: Wielebny - cześć Falko :bigrazz:

Edytowane przez Mai

... bo Motocykl to stan umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie miałam zaproponować, że 17.30 MacDonald's przy zajezdni autobusowej w Wilanowie :). A skoro może zjawić się z Tobą i kuzyn Sylwester, postaram się go zanadto nie zdołować swoim Virażym tak jak to zapowiadałeś - trochę go ubłocę :biggrin: . To To się dopisuję:

 

1. -lisio-

2. Wielebny25

3. Mai

 

BTW: Wielebny - cześć Falko :bigrazz:

niechaj zatem tak bedzie ;)

 

1. -lisio-

2. Wielebny25

3. Mai

4. może Jarzombek :P

No cóż to 'może' pisane było koło 14tej a teraz update'a robię i niestety ale na 17.30 się nie wyrobię. Jeśli jest taka możliwość napiszcie mi dokąd lecicie to może uda mi się dobić do Was. Mój numer w profilu :)

Edytowane przez Jarzombek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się w domu, dzięki za dzisiejszy rajdzik, a pogoda dopisała jak marzenie :icon_biggrin:

 

Do następnego!

 

Pozr.

Mai

 

 

:crossy: :crossy: :crossy:

 

... bo Motocykl to stan umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję. Spóźniłem się po żonę tylko 10 min. W każdym razie wybaczyła :rolleyes:

 

Ufffff!!!!!!! :notworthy: ;)

 

 

:crossy: :crossy: :crossy:

... bo Motocykl to stan umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej z Wami,

 

wrzuciło by choć jedno z Was jaki numer telefonu na forum a nie.... Miałem opóźnienie i nawet nie było jak się dowiedzieć gdzie żeście polecieli albo poprosić o zwłokę i poczekanie heh... 21wiek a tu podstawowych informacji nie podają no :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jest jakiś konkret. Będę o 19:30 koło Mc Donalda. Może jeszcze ktoś się dołączy. W kupie raźniej. W razie co telefon do mnie: 509 890 dwa osiem sześć. W razie co proszę o potwierdzenie. Pzdr. Marcin

 

Co prawda wcześniejszy wyjazd ale namiar podstawowy jest. Zaprawdę napisane jest: "..szukajcie a znajdziecie..". W każdym razie jak ktoś chciał znaleźć to znalazł :) a poza tym i tak byś nas nie dogonił :icon_razz:

 

Będziesz mógł się poprawić następnym razem

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co prawda wcześniejszy wyjazd ale namiar podstawowy jest. Zaprawdę napisane jest: "..szukajcie a znajdziecie..". W każdym razie jak ktoś chciał znaleźć to znalazł :) a poza tym i tak byś nas nie dogonił :icon_razz:

 

Będziesz mógł się poprawić następnym razem

no cóż jesteś dziś druga osobą która przytacza mi to powiedzenie więc coś w tym musi być heh

no nic biję się w pierś zatem,, załuję że nie dotarłem i oby następnym razem...

co do kwestii czy bym dogonił, kupię zawczasu dłuższą linę i sie zakotwiczę przed ruszeniem do Twojego moto. Wówczas Ciebie na pewno z widoku nie stracę lol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "doganianiem" to taki dżołk był :biggrin: . Lina nie potrzebna, tempo jazdy jest rekreacyjno-kontemplacyjne 70-100, głównie drogami zapomnianymi przez Boga i ludzi. W każdym razie żałuj, że Cię nie było. Byliśmy w odwiedzinach u bardzo fajnych qni w miejscu gdzie pewnie znowu bym nie trafił. Następnym razem jak będziemy gdzieś jechać z Mai trzeba wziąć kłębek nici i rozwijać za sobą. Jak Ariadna, albo wrzucić pieniążek do fontanny żeby znowu tam wrócić. No chyba że nie ma fontanny, albo nie chce się wracać :biggrin:

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempo jazdy jest rekreacyjno-kontemplacyjne 70-100, głównie drogami zapomnianymi przez Boga i ludzi. W każdym razie żałuj, że Cię nie było. Byliśmy w odwiedzinach u bardzo fajnych qni w miejscu gdzie pewnie znowu bym nie trafił. Następnym razem jak będziemy gdzieś jechać z Mai trzeba wziąć kłębek nici i rozwijać za sobą. Jak Ariadna, albo wrzucić pieniążek do fontanny żeby znowu tam wrócić. No chyba że nie ma fontanny, albo nie chce się wracać :biggrin:

 

Z tym zapomnieniem przez Boga i ludzi to bym nie przesadała, przeciez oprócz tych 30-centymetrowych dziur była bardzo dobra nawierzchnia :icon_rolleyes:.

 

Ale potwierdzam, tam po zmroku same Minotaury :bigrazz: .

 

 

:crossy: :crossy: :crossy:

... bo Motocykl to stan umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję fajnej przejażdżki i zazdroszczę czasu, sił i chęci na latanie wieczorami. Mi po powrocie z roboty nic się już nie chce, ale na szczęście jutro już będzie piątek i kolejnego weekendu początek... szkoda tylko, że znów burzowy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...