Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy lecicie? 29 czy 30-ty . Na 29-go to jest szansa , że się wybiorę bo 30-go muszę być na miejscu w Wawie

 

Sprawdzalem pogode. 29 i 30 ma padać. Może przenieść wyjazd na niedziele 28 jeśli jest taka możliwość . Będzie może pewniejsze małe ale zaw2sze słońce :) Moja mala sugestia do planu przejazdu. Może warto zastanowić się i zachaczyc po drodze o Janowiec i potem promem na druga strone do Kazimierza. Zawsze jakas atrakcja. Co Wy na to?

 

Ja w niedzielę odpadam. Mam prywatnie zajęty cały weekend. Obadam jutro jeszcze prognozę pogody, dopytam Górali o aurę i ustalimy termin :D sprawdzałem pogode około wtorku i miało być slonecznie 29 i 30.04

 

Jak rozumiem Ceo pasuje i 29 i 30.04, ChrisWaw i Jarzombek - 29.04

Edytowane przez Piero8

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam wolne od jutra do 1-szego włącznie, choć na razie się nie umówię, bo jutro pierwszy raz po zimie odpalę sprzęta i nie wiem czy w ogóle ruszy :biggrin: .

 

Co do sprzedaży w komisie to na styku Konstancina i Chylic jest diler Kawasaki www.MotoRakowski.pl, może Ci Dariooo tą EN-kę przyjmą w rozliczeniu i kupisz sobie Intrudera 600 albo DragStara 650 z ich komisu? :wink:

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Obadam jutro jeszcze prognozę pogody, dopytam Górali o aurę i ustalimy termin :D sprawdzałem pogode około wtorku i miało być slonecznie 29 i 30.04

 

Jak rozumiem Ceo pasuje i 29 i 30.04, ChrisWaw i Jarzombek - 29.04

 

ano potwierdzam mi pasuje 29ty, 30tego robota niestety, więc odpadam. Co do pogody to niestety jest to największa niewiadoma w naszym piknym kraju. Myślę że najpewniej w niedzielę podjąć ostateczną decyzję co do dnia bo im bliżej wyjazdu tym pewniejsza prognoza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam wolne od jutra do 1-szego włącznie, choć na razie się nie umówię, bo jutro pierwszy raz po zimie odpalę sprzęta i nie wiem czy w ogóle ruszy :biggrin: .

 

Co do sprzedaży w komisie to na styku Konstancina i Chylic jest diler Kawasaki www.MotoRakowski.pl, może Ci Dariooo tą EN-kę przyjmą w rozliczeniu i kupisz sobie Intrudera 600 albo DragStara 650 z ich komisu? :wink:

 

Tam już byłem nie mają nic ciekawego a i u parłem się na tego intrudera jeden już mi uciekł po niezłej cenie bo nie zdążyłem sprzedać swojego :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poddaje sie z ta pogoda na pon i wtorek, co portal to inna prognoza, rownie dobrze sam moge sobie ja przepowiadac ... :'(

w pełni rozumiem bo nie raz robiłem podejścia przed wyjazdami i kalkulacje prognoz i nie raz mnie w konia zrobiły ...:)

Jestem zdania że trzeba do tematu wrócić jutro koło 18-20tej i wówczas sprawdzić krótkoterminową prognozę np na new meteo. W przypadku prognoz na następny dzień (w tym wypadku będzie to na poniedziałek) mają dużą sprawdzalność. Na kolejny dzień (czyli w naszym przypadku na wtorek) ciut mniejszą ale i tak dużą. Jedyne co może się zmienić to pora kiedy zacznie padać bo jak dla przykładu prognozują o 15tej deszcz to trzeba brać poprawkę +-2h, bo wiatr może przywiać szybciej, bądź później, te deszcze... Ale tak to raczej, jak się opierałem na takich krótkoterminowych zapowiedziach, to źle nie wychodziłem na tym...

Zatem sprawdzić pogodę jutro wieczorem i podjąć decyzję czy poniedziałek czy wtorek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, zatem szczegoly jutro :-)

teoretycznie pon z zachmurzeniem bez opadow...

 

Ceo, Jarzombek, ChrisWaw, Mycha - zgadamy sie jutro wieczorem

 

 

 

oki, zatem szczegoly jutro :-)

teoretycznie pon z zachmurzeniem bez opadow...

 

Ceo, Jarzombek, ChrisWaw, Mycha - zgadamy sie jutro wieczorem

 

jutro, poniedz. 10:00 Lukoil Piaseczno??? Ryzykujemy???

Edytowane przez Piero8

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jutro, poniedz. 10:00 Lukoil Piaseczno??? Ryzykujemy???

 

no new meteo mówi że ma nie padać lol ale przed chwilą w tvp mówili że popoludniu to może być różnie heh 'bądź tu mądry i pisz wiersze' heh

 

mimo wszystko ja mogę zaryzykować :) pytanie tylko czy nie lepiej wyruszyć koło 11-tej żeby temperatura się trochę podniosła bo w nocy ma spaść poniżej 5st. Jestem za 10.30 na lukoilu a wyjazd najpóźniej 10.45 (tak by dać chwilę spóźnialskim;))

Tylko jeszcze pytanie mam gdzie ten lukoil bo ja z wawy z wilanowa będę jechał i piaseczno wiem gdzie jest ale żeby znać aż tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no new meteo mówi że ma nie padać lol ale przed chwilą w tvp mówili że popoludniu to może być różnie heh 'bądź tu mądry i pisz wiersze' heh

 

mimo wszystko ja mogę zaryzykować :) pytanie tylko czy nie lepiej wyruszyć koło 11-tej żeby temperatura się trochę podniosła bo w nocy ma spaść poniżej 5st. Jestem za 10.30 na lukoilu a wyjazd najpóźniej 10.45 (tak by dać chwilę spóźnialskim;))

Tylko jeszcze pytanie mam gdzie ten lukoil bo ja z wawy z wilanowa będę jechał i piaseczno wiem gdzie jest ale żeby znać aż tak...

 

lukoil jest przy pulawskiej, przy decathlonie, vis a vis fashion house. mnie pasuje, zatem 10:30

co z pozostalymi chetnymi?

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z pozostalymi chetnymi?

 

no i wychodzi że pogoda skutecznie odstraszyła heh... albo jeszcze po sobotniej libacji ludzie do siebie nie doszli i nie są w stanie pisać...;)

 

no i wychodzi że pogoda skutecznie odstraszyła heh... albo jeszcze po sobotniej libacji ludzie do siebie nie doszli i nie są w stanie pisać... ;)

 

Halo śpiochy !! jeśli ktoś rano się zdecyduje dołączyć proszę dać znać bo nie wiem czy mam się wybierać na tego lukoila czy jak heh... Piero Ty planujesz być mimo wszystko i przekonać się naocznie kto dojedzie czy przyjazd uzależniasz od zgłoszeń tutaj??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie umawialem to bede 10:30

Jak sie obawiasz pogody to mozna zmodyfikowac trase Jarzombek

 

Pogoda o 7:20 rano jest super i taka mam nadzieje bedzie caly dzien, chociaz po poludniu zapowiadaja deszcze

Edytowane przez Piero8

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie umawialem to bede 10:30

Jak sie obawiasz pogody to mozna zmodyfikowac trase Jarzombek

 

Pogoda o 7:20 rano jest super i taka mam nadzieje bedzie caly dzien, chociaz po poludniu zapowiadaja deszcze

 

Ok zatem zgadamy się na miejscu ;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...