Skocz do zawartości

SUZUKI SV 1000 SZ 2005 LIMITOWANA EDYCJA


Woziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli wsiadasz na moto co sie lepiej wkreca na obroty od standardu to jakie masz wrazenie ??

 

ze moc tez jest większa co nie ??

 

na mule na koło nie postawisz jak choć moc ta sama. A jak na obroty wkręca szybko to powiedzmy na koło odrazu staje..

 

ja pie**ole jak ku*wa z dzieciakami pisanie..

 

To jest tylko i wylacznie subiektywne odczucie i poprawa humoru wlasciciela. Po zmianie filtra i kominow nawet jakby Ci przybylo 3KM to nawet Rossi by nie odczul roznicy.

 

Z takim podejsciem do potencjalnych kupujacych, jak do ludzi na forum to raczej ciezko Ci bedzie sprzedac sprzeta.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziu , ile masz lat , i jakie obroty w firmie ma twój tato ?

 

 

to ja ciebie się pytam ile ty masz lat, że zadajesz tak głupie pytania ??

 

Powodzenia w sprzedazy :tongue:

 

Powodzenia nie potrzebuje bo nikomu kitu nie wciskam więc dzięki..

 

moje moto sprzedaję z przeznaczeniem dla konkretnego człowieka, który wie czego szuka.

 

Dlatego ogłosznie nie trafiło na allegro bo za dużo tam marzycieli i buraków.

 

To jest tylko i wylacznie subiektywne odczucie i poprawa humoru wlasciciela. Po zmianie filtra i kominow nawet jakby Ci przybylo 3KM to nawet Rossi by nie odczul roznicy.

 

Z takim podejsciem do potencjalnych kupujacych, jak do ludzi na forum to raczej ciezko Ci bedzie sprzedac sprzeta.

 

Pzdr

 

mylisz się bo różnica jest odczuwalna, zwykle na koło motocykl podrywał płynnie z drugiego biegu, a teraz podrywa agresywnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja ciebie się pytam ile ty masz lat, że zadajesz tak głupie pytania ??

Wozix - to że jesteś dzieciakiem mentalnym poznac mozna po tym ze niespecjalnie zalezy ci na opierdoleniu moto a pokazaniu ze głowe w gaciach masz większą od tej na górze :bigrazz: Człowiek który dorobił się własną praca i pomysłem i stać go na taką stajnię nie będzie tracił czasu na pierdolenie głupot tylko na osiągnięcie celu - skuteczna sprzedaż moto w twoim przypadku . A twoje teksty mają odwrotny rezultat - owszem zainteresowanie jest , ale twoją osobą i bynajmniej nie pozytywnie.

No chyba że wrzucasz ogłoszenie po to zeby sie pochwalić lytrem oraz resztą stajni , a nie sprzedać . To to tak - cel osągnąłeś. Raczej bez wzbudzania respektu :bigrazz:

 

PS

Jak nie wystawiasz na aukcjach (nieważne jakich )to sobie odbierasz kawał potencjalnej kienteli - czyli to jednak pokazówka ?

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyznajcie mi rację, że czytacie słowo w słowo w każdym zdaniu w każdym poscie po to żeby się tylko do*ebać i wasze ego zaspokoić że jesteście "alfami i omegami" Jeden mądrzejszy od drugiego.

 

gówno prawda to tylko wy tak myślicie! Na waszym respekcie absolutnie mi nie zależy i mam w to wyj**ane.

 

Poza tym moja oferta nie jest skierowana do biednego YYYY bo po co takiemu motor w którym guma za 500zl znika w ciągu miesiąca a kiedy daje sie ostro po garach moto spali 14 litrów na setke. Dla osób o małych dochodach są motocykle za mniejsze pieniądze i bardziej ekonomiczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz - nie ,nie czytam cłości twoich postów , ale może sie skusze :icon_mrgreen: Mówisz że jest co czytać ? :laugh:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy sobie jeszcze wymieniać poglądy jeżeli chcecie ale temat sprzedaży motocykla uznaję powoli za zamknięty..

 

tymczasem muszę was opuścić.

 

Wkrótce zdam relację z przebiegu transakcji..

 

Nie wierzymy Ci - masz pokazać skan umowy KS lub FV , możesz wymazac dane :bigrazz: :laugh:

 

 

jeżeli to ukoi wasze nerwy to zrobię wam niedzielną terapię skanem umowy K.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak-świece irydowe dodają pewnie z 5 KM :rolleyes:

Jak założyłeś filtr powietrza o wyższej przepustowości, to żeby wykorzystać jego możliwości powinna być wgrana inna mapa zapłonu.Żeby ją zmienić musiałbyś mieć PC.Nie masz go, więc jak niby zestroili motocykl z nowymi wydechami w Belgii?? :icon_rolleyes:

 

 

 

 

nie, nie musi mieć PC

Suzuki posiada możliwość edytowania map w ecu.

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie musi mieć PC

Suzuki posiada możliwość edytowania map w ecu.

 

 

Słuchajcie eksperci od przypuszczania !!!

 

MOD-EK wyjawił prawdę do której wy byście nie doszli "nigdy" spece od wiejskiego tuningu!!

 

MOD-EK = SZACUN :notworthy:

 

I ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE SŁOWA KOLESIA KTÓRY WIE O TYM ŻE W SV-CE MAPY SIĘ WGRYWA W ECU..

 

A WY CHOŁOTA OD PIERDOLENIA ZAMKNĄĆ pi*dy I TO JUŻ !!! :icon_evil:

 

A TERAZ JAK OBIECAŁEM NAPISZE JAK PRZEBIEGAŁA ROZMOWA I OGLĘDZINY MOJEGO MOTOCYKLA...

 

 

NIESTETY NIE SPRZEDAŁEM PONIEWAŻ KLIENT CHCIAŁ SIĘ TARGOWAĆ O KILKA ZŁOTYCH ALE MNIEJSZA O TO BO JAK NAPISZE WAM O CO CHODZIŁO TO SIE WYJEBIECIE NA PLECY I WŁASNĄ ŚLINĄ UDUSICIE.

 

NATOMIAST KLIENT PRZYJECHAŁ PO RARYTAS LIMITOWANĄ WERSJĘ SV KTÓRA NAPRAWDĘ WYGLĄDA KOZACKO W MALOWANIU GSXR-A ALEEEEE CHCIAŁ KUPIĆ TANIEJ BO MA KONCEPCJE POMALOWAĆ MOTOCYKL NA BRĄZOWY KOLOR A FELGI A ZŁOTO.. I DLATEGO ŻĄDAŁ ŻEBYM SPUŚCIŁ Z CENY.. BO TAKIE MALOWANIE MU NIE ODPOWIADA.. ZAZNACZAM ŻE JEST TO MALOWANIE FABRYCZNE SUZUKI..

JAK JA TO USŁYSZAŁEM TO ZATKAŁO MNIE JAK NIGDY WCZEŚNIEJ..

CZAICIE TO ???

 

WYRAŹCIE WASZE OPINIE NA TEN TEMAT PROSZĘ A WRĘCZ BŁAGAM !!!!

 

CZY WY BYŚCIE COKOLWIEK ZMIENILI W TYM MOTOCYKLU ??? COŚ TAM JEST NIE TAK ??? :icon_idea:

 

NA BRĄZOWO BODY, A FELGI NA ZŁOTY KOLOR :banghead:

 

NAJWIĘKSZY GRZECH XXI WIEKU.. :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapy mozna modyfikować (nawet można to zrobić we własnym zakresie), na fotkach motocykl wydaje się być spoko, jedynie o właścicielu nie da sie tego powiedzieć, ale tu mowa o motocyklu.

Nie wiem czy ktokolwiek nie próbował latać na gumie litrową Vką, ja próbowałem, nieudolnie coprawda, mietka kita jestem.

 

Niech się sprzeda za tyle ile sobie zyczysz i nie kupuj nastepnego motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie**ole...

 

Woziu , a nie przyszło ci do głowy że mozesz od "chołoty" dostać oklep ? :laugh:

 

W sumie daleko nie masz.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...