Skocz do zawartości

ogłoszenie do oceny - TLR


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jest taki oto sobie egzemplarz:

 

http://moto.allegro.pl/suzuki-tl-1000r-zamienie-cros-enduro-bus-camper-i1894548649.html

 

Co sądzicie?

 

Czy ktoś z Was przerabiał temat zegarów w milach? Da się to to rozebrać i tarczkę zapodać UE?

Na tej tarczy jest też skala dla km/h. Przebieg masz na 95% podany w milach, więc jest błąd w opisie. Dopytaj się czy ma oryginalną nakładkę na siedzenie. Oprócz tego wygląda bdb.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej tarczy jest też skala dla km/h. Przebieg masz na 95% podany w milach, więc jest błąd w opisie. Dopytaj się czy ma oryginalną nakładkę na siedzenie. Oprócz tego wygląda bdb.

 

Wiem, wiem, ale ja już miałem kiedyś moto z takimi zegarami i tylko się wku*wiałem.

 

Cena nie do ugadania. Chyba trochę za drogo.

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to faktycznie "igiełka" to chyba warto rozważyć, bo TL to mocny i solidny kawał bydlaka. Chociaż powinien Ci spuścić chociaż na przewody w stali, bo to trochę śmiech nie mieć ich w takim motocyklu. Nie wspominając o tym, że nie ma żadnych crash padów. Seryjny wydech to kwestia gustu i upodobań. Sety jakieś tam ma, ale to najmniej istotne.

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż powinien Ci spuścić chociaż na przewody w stali, bo to trochę śmiech nie mieć ich w takim motocyklu.

 

Ej ej :) Ja nie miałem i na skuteczność nie narzekałem nawet na torze, ale fuckt że przebieg mniejszy był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej :) Ja nie miałem i na skuteczność nie narzekałem nawet na torze, ale fuckt że przebieg mniejszy był

Hm, no to ciekawe, że nawet torowe traktowanie znosiły i nie puchły. Nie znam się za dobrze, ale chyba takie gumiaki z wiekiem tracą swoje właściwości, prawda? Może takie względnie młode nie puchną zbytnio.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki oto sobie egzemplarz:

 

http://moto.allegro.pl/suzuki-tl-1000r-zamienie-cros-enduro-bus-camper-i1894548649.html

 

Co sądzicie?

 

Czy ktoś z Was przerabiał temat zegarów w milach? Da się to to rozebrać i tarczkę zapodać UE?

 

Cześć Vector,

 

Wnioskuję, że nadal rozważasz wybór TLR-a :)

 

Co do zegarów - jest opcja wymiany samych tarcz, nie przerabiałem tematu osobiście, ale chłopaki z forum TLzone i wiem, że się da.

Tarcze drogie nie są, dostaniesz je np tu:

Klik

 

Sprzęt z ogłoszenia wygląda bardzo przyzwoicie, plastiki oryginalne, dobrze się trzyma na swoje lata.

Natomiast cena jest przesadzona - przecież jest całkowicie goła :excl:

 

 

P.S - nie chcesz mojej? :flesje:

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witaj Djobełku, witaj:)

 

Szczerze mówiąc luźno się rozglądam, trafił się ze zdjęć godny więc się zainteresowałem... Ale właściciel nawet złotówki zejść niżej nie chce, na temat przeszłości, że moto pochodzi z Włoch od pierwszego właściciela, ale dlaczego w takim bądź razie zegary są w mph i dokumenty angielskie - nie odpowiedział.

 

Generalnie z ogłoszenia wygląda super, ale 11,500 tysiąca za TLR'a NIE DAM :icon_exclaim: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest jedna, której właścicielowi wydaje się że jest warta 15000 :) Ludzie mają fantazje. Całkiem niedawno (z tydzień-dwa temu) była żółta z okolic Zamościa i wyglądała jak nówka. Może jeszcze się pokaże o ile nie sprzedana, bo po fotach oceniając to na prawdę piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witaj Djobełku, witaj:)

 

Szczerze mówiąc luźno się rozglądam, trafił się ze zdjęć godny więc się zainteresowałem... Ale właściciel nawet złotówki zejść niżej nie chce, na temat przeszłości, że moto pochodzi z Włoch od pierwszego właściciela, ale dlaczego w takim bądź razie zegary są w mph i dokumenty angielskie - nie odpowiedział.

 

Generalnie z ogłoszenia wygląda super, ale 11,500 tysiąca za TLR'a NIE DAM :icon_exclaim: :bigrazz:

 

Może dlatego, że w coś przydzwonił i na ebayu były tańszę z UK, a może włoski właściciel sprowadził moto z UK-eja...jeden i drugi argument w każdym razie jest mało przekonywujący.

11 i pół kanta - dokładnie tyle zapłaciłem za swoją suczę, ale miałem motocykl idealny, dobrze doposażony...miałem bo niestety przytuliłem się z nim do asfaltu.

Na dniach będę go wystawiał, ale nie mam pojęcia ile za niego wołać...

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...