Skocz do zawartości

Bajkał 2012


Bobesz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i nie taka Rosja straszna, GRATULACJE!

Czekam na foty z opisem :)

 

To chyba ja poczekam jeszcze kilka lat zanim ta ruletka nie zmieni sie w zachodnia normalnosc :icon_mrgreen:

Majki na motocyklu, to ruletka jest wszędzie, z resztą sam o tym dobrze wiesz, a zachodnia normalność, kompletnie niczego nie gwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko drogi, ale także zwariowani kierowcy europejskiej części Rosji i ogromna wręcz ilość gwoździ , kawałków ostrych kątowników i innych ostrych elementów na wszystkich parkingach przed barami, kafejkami, parkingach strzeżonych, dojazdach na większość stacji paliw. i placach przed warsztatami samochodowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do katalogu niespodzianek należy dodać dziury w drodze wypełnione deszczówką. Gdy leje jak z cebra trzeba przerwać jazdę. Porozlewane paliwo na asfalcie czyni go śliskim jak lód. Ciemne plamy należy omijać.

Kierowcy ciężarówek eksploatują opony do ich naturalnego końca czyli do zdarcia ostatniego płótna. Kiedyś wyprzedzałem starego kamaza z przyczepą, w ciężarówce wystrzeliła przednia opona, rozległ się potworny huk i kamaz zaczął jechać wężykiem. Drugim razem siedzieliśmy w przydrożnym barze gdy wystrzeliła opona, myśleliśmy że to zamach bombowy a po chwili zauważyliśmy auto na plecach i porozrzucane wkoło arbuzy.

Edytowane przez MarekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą, będą. Całkowita relacje z podróży oczywiście opiszę. Teraz jednak brak mi czasu bo przecież nie było mnie 4 tygodnie, a zaległościu uzbierałl się co niemiara. Zlot liczyl ok. 1500 osób. Zabawa była przednia. Występowały zespoły, rozgrywano rózne konkurencje, wszyscy gościli wszystkich. Pijanych nie zobaczyłem, chociaż piwa i wódki nie żałowano sobie. Bójek czy podobnych incydentów - zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko drogi, ale także zwariowani kierowcy europejskiej części Rosji i ogromna wręcz ilość gwoździ , kawałków ostrych kątowników i innych ostrych elementów na wszystkich parkingach przed barami, kafejkami, parkingach strzeżonych, dojazdach na większość stacji paliw. i placach przed warsztatami samochodowymi.

Czyli kapci trochę nałapaliście?

Coś czuję, że opis wyprawy będzie ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądał ten Syberyjski Zlot Motocyklistów? Będą jakieś zdjęcia? :) Pozdrawiam

 

post-54131-0-80257800-1342705371_thumb.jpg

 

To tylko taki zwiastun i info, ze reprezentacyjny trunek mielismy ze soba :biggrin:

 

To chyba ja poczekam jeszcze kilka lat zanim ta ruletka nie zmieni sie w zachodnia normalnosc :icon_mrgreen:

Jak na razie wiec w dalszym ciagu preferowane beda kierunki zachodniej Europy :crossy:

 

Ja chyba wole zeby ta syberyjska mentalnosc nie zmienila sie w zachodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee Maciek pojechał WLKą - razem mają dokładnie 130 lat - sami we dwóch, tzn on i jego"Wojownik".

I nadal żyje. Mimo kilku awarii - przy których naprawach dzielnie pomagali lokalni motocykliści - szczęśliwie dojechał nad Bajkał. Tam spędził kilka dni i dziś rozpoczął drogę powrotną.

 

a jeszcze po drodze dziadkiem został ;)

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...