Skocz do zawartości

Motocykl yamaha fz6r po ślizgu uszkodzony z dwóch stron


szwarc25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaliczyłem ślizg kobieta wyszła na przejcie dla pieszych przedemna próbowałem ja ominać ale byłem pochylony troszke w lewą strone nacisnołem hamulec mocno no i stało się to było gwozdziem do mojej gleby spadłem z moto a on szlifował lewa strona nie wiem jak się stało,że motocykl upadł na lewa strone a póżniej leżał na prawej i też przeszlifował kilka metrow bo zbity jest kierunek,zdarta owiewka,hamule,lusterko,set z stupkami,hamulec nożny i dekiel.Moje pytanie jak się to mogło stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tam monitoringu a sam nie wiem jak się to stało szukam na forum i w internecie i nie widze żadnego tematy na ta sytuacje może ktoś miał taka już sytuacje.Motocykl bede zgłaszał na ac ale boje sie by ubezpieczyciel nie smiał się z tegoa zarazem zaraz nie miał paragrafu o wymuszenie pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj sobie czasami wyścigi, a zobaczysz jak interesująco może koziołkować motocykl. Ostatnio w Wielkiej Brytanii motocykl po dzwonie wyleciał ~10 metrów w powietrze

 

http://www.youtube.com/watch?v=2Ah1FmtUldo

 

Oczywiście nie ma to wielkiego związku z Twoim paciakiem, ale jeżeli nadal nie wierzysz co może zrobić motocykl po glebie, to proponuję spędzić pół godziny na jutubie z frazą 'stunt crash'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem czegos wlasnie i nie znalazlem a mozesz jakies takie przyklady z polskich drug bo moj przejechal 40-50 metrow slizgiem a nie widzialem co się z nim działo czy ubezpieczyciel nie bedzie miał jakis obiekcji bo nic sie nie połamało jest po ślizgu z jednej i z drugiej strony

Edytowane przez szwarc25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz obawy aby zgłosić szkodę bo Ci nie uwierzą?

Nie tędy droga...chyba, ze coś oszukujesz (i szukasz wyjaśnienia dla teorii, którą stworzyłeś) bo jeśli jest jak napisałeś to nie widzę powodów abyś się martwił.

Co do sytuacji z autopsji to nie jest nic nadzwyczajnego, ze zmienił stronę.

Po tym jak dostałem z lewej strony od puszki zarzuciło mnie razem ze sprzętem (tył w prawo a mocne pochylenie na lewo) i myślałem, z glebne na lewą jednakże opona złapał dobrą przyczepnosć i podniosło sprzęt (mnie wystrzeliło w przód) i przewaliło na prawą.

U ciebie zapewne wyglądało to tak, że w pewnym momencie ślizgu motocykl podskoczył hacząc setem lub czymkolwiek innym, wtedy opona oparła się o asfalt i fik na drugą stronę.

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl jeszcze gdzie się podziały przecinki, albo koledzy w tym też ci pomogą.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...