Skocz do zawartości

Szukam fajnych zakrętów w okolicach Warszawy


warren
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Szukam drogi w okolicach Warszawy z dobrym asfaltem gdzie można trochę dla przyjemności pojeździć po zakrętach, nie koniecznie b.szybko (dla przykładu podobnej jak trasa W-Z w okolicach Powązek)? Znacie taką?

 

 

 

pozdrawiam

 

warren

Edytowane przez warren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa W-Z w okolicach Powązek

 

 

 

pozdrawiam

 

warren

Ja nie kojarzę tej szczerze mówiąc. Chyba, że chodzi Ci o Prymasa ("toruńską").

A jeździeś trasą od Marek (Strugi) do Legionowa (przez 2 ronda w Rembelszczyźnie)?

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździeś trasą od Marek (Strugi) do Legionowa (przez 2 ronda w Rembelszczyźnie)?

Chyba jedyna w miarę wymagająca trasa jaka jest w okolicach Warszawy. Dobra nawierzchnia i względnie nieduży ruch.

Przynajmniej jak się minie to drugie rondo jadąc w stronę Marek.

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio puszką jechałem po nowowybudowanej nowoursynowskiej trzy zakręty nowy asfalt dwa pasy, mówie spoko, tylko jak pojechałem na moto okazały się strasznie szybkie i jedno niewygodne przejscie dla pieszych za jednym winklem (dziwne że zobaczyłem je dopiero na moto a nie w puszce). Jeszcze jedno między dwoma rondami w Pęcicach niedaleko Pruszkowa przy jakimś tam pałacyku.

 

A może ktoś się orientuje na któryms z filmiku adrenaline motorsport (chyba verona historia) jest miejsce z jasnym asfaltem i ładnym winklem jakby przy jakiejś elektrowni bo dużo słupów, Wie ktoś gdzie to może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kojarzę tej szczerze mówiąc. Chyba, że chodzi Ci o Prymasa ("toruńską").

A jeździeś trasą od Marek (Strugi) do Legionowa (przez 2 ronda w Rembelszczyźnie)?

 

Chodziło mi o Prymasa :-)

Tej trasy z Marek do Legionowa nie znałem. Rozumiem, że chodzi Ci o drogę krajową 632. Obejrzałem na google maps - interesująca, chociaż z takiej perspektywy nie widać na niej zbyt wiele zakrętów. Ale już mam w planach wybrać się tam w weekend :-)

 

Dzięki i pozdrawiam

 

warren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam szczerze współczuje tych problemów.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj minutę filmu, bo obejrzałem całe to to takie i nie widziałem nic oprócz przęseł mostu.

 

Przepraszam pomyliłem filmiki to jest w tym

i ta miejscówka jest od 3:21 wydaje się być spoko. nie jest to przypadkiem gdzieś przy cmentarzu pólnocnym albo za zwałką na mościskach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroków nie chce sie spierać ale wydaje mi sie że nie bo nawet jak ZTM dojeżdza tam to jedna linnia a nie dwie, tak mi sie wydaje. (widać na przystanku)

Natomiast w 3:01 jak rusza stoją przy barierce a za barierką jakby jezioro, wczeniej przeciskali sie w korku chyba w markach i czy to nie będzie gdzieś z zegrzu albo w tamtych stronach??

Są też NAGROBKI reklama to i cmentarz musi być

Edytowane przez Ogonnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radomiu przy ul. Warszawskiej jest dobra droga z prawie samymi zakrętami. Wjazd płatny ale warunki idealne. Godzina jazdy na moto z Wawy szybką i malowniczą trasą. Szczegóły tu: http://www.automobilklub.radom.pl/

 

Na zakrętach na Prymasa trzeba ostrożnie - po przebudowie w stronę Grota na estakadzie są poprzeczne uskoki na łączeniach asfaltu. W przeciwną stronę to samo na pierwszym zakręcie, na drugim trzeba unikać środkowego pasa z zapadniętymi studzienkami.

 

Zajebisty, długi, zacieśniający się prawy zakręt jest przy wjeździe na ślimak z Połczyńskiej od strony Poznania na S8. Trzeba tylko patrzeć, żeby nie wjechać wcześniej w jakiś syf i nie wybrudzić opon, bo tam dużo ciężarówek jeździ no i to w sumie okolice budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogonnek miejscówka z filmiku jakoś wcale mi się nie podoba takie słupy skutecznie odbieraja życie w przypadku błędu.

Nie prościej jeśli chcesz się po zakrętach powyżywać zainwestować 50zeta we jazd na tor radom, Nigdzie nie znajdziesz takich winkli ,w bezpiecznym miejscu bez większego ryzyka............. Pomysły latania na kolanie po drogach publicznych to z lekka mówiąc głupota.A jeśli chodzi o latanie na gumie to myśle że już w miare rozsądny pomysł jeśli ktoś to lubi , ale miejscówek bez słupów znaków barrierek jest bez liku , pozatym wszędzie budują drogi wyłączone z ruchu tam można do woli trenować i się uczyć.........

Co do winkli na drogach publicznych też idzie znaleść coś rozsądnego gdzie w miare nie ma przeszkód dobra widoczność itp Wystarczy troszkie pojeździć bez celu po ulicach gdzie normalnie się nie jeździ i napewno idzie coś ciekawego wynaleść. By choć odrobine się pocieszyć zakrętami, ale to i tak tylko namiastka tego co na torze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...