Skocz do zawartości

znowu łańcuszek


artur123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie.Jak to możliwe, że w zeszłym sezonie miałem wymieniany łańcuszek z napinaczem a zrobiłem 6000 km. i znowu po nim. Sama wymiana łańcuszka z napinaczem kosztowała mnie 1000 zł. Znowu go słychać i to mocno a jak denerwuje. Ktoś kiedyś pisał, że po prawej stronie na dole silnika jast obejma z podziałką trzymającą wałek-POLUZOWAĆ, PRZEKRĘCIĆ W PRAWO I Z POWROTEM O JEDNĄ PODZIAŁKĘ. U mnie to nie działa. Czy ja znowu muszę wywalić dodatkowy 1000zł? Dzięki za podpowiedż i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uszkodzony ten napinacz. A ślizgi w jakim stanie?

Mówili, że są nowe i ślizg też wymienili,miałem rachunek i stare części

 

Sprawdziłeś w jakim stanie są zębatki na wale i wałkach ? Bo może tu leży problem

Taki zdolny to ja nie jestem i dlatego musiałem słono zapłacić

 

A nie zrobil Cie ktos w jajo pt. "regeneracja" napinacza?

W tych silnikach rozrzad szybko wymieka 25-30 kkm i na nowych czesciach potrafi sie skonczyc. Ale 6 tys.km to zdecydowanie za malo.

 

Pzdr

Wszystko możliwe, ale stare części mam w domu

 

jaki lancuszek DID -a ? na metry do zakucia ?

Jak zaprowadziłem moto to mówił, że założy najlepszy z hondy a tarkocze jak cholera.

 

Wszystkim wam dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łańcuszek od pompy oleju ci sprawdzali ? Też potrafi hałasować. Ogólnie napinacze w tych moto nawet nowe potrafią padać po kilku tysiącach i twój przypadek nie jest odosobniony. Jest pełno patentów na przeróbkę napinacza. A tu znajdziesz ten najlepszy : http://forum.scigacz.pl/about28005-0-asc-0.html :icon_biggrin:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łańcuszek od pompy oleju ci sprawdzali ? Też potrafi hałasować. Ogólnie napinacze w tych moto nawet nowe potrafią padać po kilku tysiącach i twój przypadek nie jest odosobniony. Jest pełno patentów na przeróbkę napinacza. A tu znajdziesz ten najlepszy : http://forum.scigacz.pl/about28005-0-asc-0.html :icon_biggrin:

 

 

Lańcuszka od pompy nie sprawdzali, nic o nim nie wspomnieli.

Dzięki i pozdrawiam

 

Idę o zakład, że nawet nie zdjęli pokrywy zaworów.

Pozdrawiam

 

Witam. stare klamoty mam w domu-dali. A po naprawie była poprawa no, ale znowu klapa. Pozdrawiam.

Edytowane przez artur123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...