Skocz do zawartości

Metzeler Z6 dot 1411


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , przymierzam sie do zakupu parki http://allegro.pl/120-70r17-metzeler-roadtec-z6-okazja-i1728068378.html i http://allegro.pl/180-55r17-metzeler-roadtec-z6-okazja-i1728068379.html

 

Brac czy jest jakiś haczyk ? Jak sa taniej , to gdzie ?

Będą siedzieć na Aprili Falco

 

I nie wciskac mi innych bo już rzygać mi sie chce po tych gumiarskich tematach . Metzeler i h*j.Tak , są brzydkie , ale podobno idealne do szybkiej turystyki , nawet we dwoje .

Ewentualne wciskanie innych musi być poparte mocnym argumentem .

 

Za aktywność w temacie dziękuję :icon_biggrin:

 

Aha, mają być nowe , ew lezaki max 2-3lata i z fakturą .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do turystyki dobre, tylko pamiętaj żeby przy głębszych złożeniach mieć pampersa. :biggrin:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do składania to se kupie supercorsy. I bedę zakładał od święta , bo mi fałka zje za szybko. Duzo było o tych kapciach , ale ja potrzebuje czegoś bardziej trwałego . Metzki , wg znalezionych informacji do takich sie zaliczają .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Pilot Road (bez cyferki) . Przemawia za nią trwałość prawie dwa razy większa niż Z-6 . U mnie 23kkm vs 12kkm (150/70 / 17). Przyczepność porównywalna . Moja ocena jest niepełna , ponieważ dotyczy opon tylnych . Ale może nieco zamiesza Ci w głowie :icon_razz: Na przód biorę zawsze coś sportowego .

Tutaj jest stary test .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wciskac mi innych bo już rzygać mi sie chce po tych gumiarskich tematach . Metzeler i h*j.

 

Do składania to se kupie supercorsy.

 

Ej po to kiedo wała piszesz ten temat? Kup 'se' te opony i krzyżyk na drogę.

Edytowane przez MarcMarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa, poczytaj oponiarskie tematy , jak baby o kosmetykach , nawet gorzej.

 

Pozatym już po frytach , metzki kupione na allegro (bez allegro sie nie dało - no to h*j im w krzyż , prowizje zapłacą) . Jutro zakładam. Dobra guma to podstawa bezpiecznej jazdy :laugh:

Za uwagi dziękuję i pozdrawiam. :cool:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do turystyki dobre, tylko pamiętaj żeby przy głębszych złożeniach mieć pampersa. :biggrin:

 

Co rozumiesz poprez glebsze ? ? ?

 

 

Proponuję Pilot Road (bez cyferki) . Przemawia za nią trwałość prawie dwa razy większa niż Z-6 . U mnie 23kkm vs 12kkm (150/70 / 17).

 

 

Przy Twoim momencie obrotowym to Z6 powinien starczyc nie na 12 000 km a na 40 000 :icon_mrgreen: Przy dwukrotnie wiekszym MO nakrecilem dyche !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz poprez glebsze ? ? ?

 

 

 

 

 

 

:crossy:

 

 

 

 

Jak ci mam na to pytanie odpowiedzieć? Takie jakie się wykonuje na normalnej drodze.

 

 

 

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...