Skocz do zawartości

KRAKÓW ! Skradziona Honda CBR 125 REPSOL


Suv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj, a właściwie wczoraj między 21 a 1:30 dzisiejszego dnia w Bronowicach Małych została ukradziona Honda CBR 125 na rejestracjach KR 695A w malowaniu REPSOL, jeżeli ktokolwiek ją widział proszę o jakikolwiek kontakt tutaj na pw lub na gg: 2447271.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej będzie,jak napiszesz jakieś szczegóły.Np nr ramy itd,charakterystyczne cechy,albo wkleisz zdjęcia.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na szybko u kolegi zeby to napisac bo spod jego bloku zostal mi skradziony motor. Szukalem zdjec ktore kiedys wrzucalem na fora, a tam nie mialem zadnych a temat moj juz dawno usuneli ze wzgledu na zmiane tematyki forum.

 

 

Numer ramy: MLHJC34A655118397 .

Rocznik: 2005

 

Zdjęcia:

 

 

http://imageshack.us/g/12/p1010101m.jpg/

 

 

Przebieg miał niski koło 15 000.

Zgłosiłem od razu sprawę na policję ale wątpię lekko w ich skuteczność.

 

Lekko ogólnie jestem w szoku i nie wiem co robić bo nie spodziewałem się że ktoś jest w stanie mi go ukraść spod bloku, w którym się znajdowałem. Miał zablokowaną kierownicę, a ja przy sobie kluczyki i dokumenty.

Edytowane przez Suv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na szybko u kolegi zeby to napisac bo spod jego bloku zostal mi skradziony motor. Szukalem zdjec ktore kiedys wrzucalem na fora, a tam nie mialem zadnych a temat moj juz dawno usuneli ze wzgledu na zmiane tematyki forum.

 

 

Numer ramy: MLHJC34A655118397 .

Rocznik: 2005

 

Zdjęcia:

 

 

http://imageshack.us/g/12/p1010101m.jpg/

 

 

Przebieg miał niski koło 15 000.

Zgłosiłem od razu sprawę na policję ale wątpię lekko w ich skuteczność.

 

Lekko ogólnie jestem w szoku i nie wiem co robić bo nie spodziewałem się że ktoś jest w stanie mi go ukraść spod bloku, w którym się znajdowałem. Miał zablokowaną kierownicę, a ja przy sobie kluczyki i dokumenty.

 

Trzymam kciuki żeby się znalazła! :)

A takich to tylko za jaja ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że raczej nikt z 'wyższej półki' nie będzie sobie zawracał głowy motocyklem wartym 4000. Najbardziej podejrzani menele już zostali sprawdzeni. Ciężka sprawa ogólnie. Dodam do tego że nie jeździłem nim około roku, oddałem do mechanika i w ten sam dzień, w który go odebrałem został mi skradziony a tydzień wcześniej zgubiłem portfel ze wszystkimi moimi dokumentami tożsamości + prawo jazdy. Niefart w czystej postaci mnie prześladuje, mam nadzieje że już mnie opuścił. Jeszcze mam cień nadziei że motocykl się znajdzie bo to na prawdę fajna maszyna była.

 

 

//UPDATE 22:25

 

Ciężko w to uwierzyć ale się znalazła. Robota ludzi, którzy "nawet żeby zarobić spuściliby 4litry z baku".

 

Honda bez tablicy rejestracyjnej, wygięta klamka hamulca przedniego, upiłowane izolatki z kabli, rozwalona stacyjka.

 

 

http://imageshack.us/g/813/eos5001.jpg/

 

Tak wygląda teraz.

 

Kupiłem już nową klamkę, teraz przymierzam się do stacyjki. Co do kabli to trzeba będzie wezwać mechanika by się tym zajął.

Edytowane przez Suv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii, to są drobnostki ;)

 

Dobrze że się znalazła, i to tak szybko :)

 

A wiadomo już kto ją zawędził ? Jak się odnalazła ?

 

Po prostu rozniosło się na mieście info o tym motocyklu i w końcu udało się do niego dotrzeć.

 

A robota typowych laików, którzy prawdopodobnie po prostu przechodzili obok i stwierdzili że będzie dobrym łupem.

 

Nie mogę się doczekać jak już wszystko będzie zrobione. Chyba będę musiał zainwestować w jakiś garaż w tamtych rejonach : /.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...