Skocz do zawartości

Jazda po boisku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem gdzie o to zapytac, wiec daje tutaj, jak pomyliłem dział to prosze o przeniesienie.

Jest taka sprawa, że, jeżdżę Crossem Rieju RR 50 Drac (wersja bez homologacji przeznaczona wyłącznie na tor), i lubię sobie jeździć po boisku należącym do szkoły podstawowej, fajne piasek, super sie jeździ, ale obok tego boiska mieszka taki pajac co się ciągle drze jak sobie tam jeżdże, czy on może mi coś zrobić? (narzeka na to, że mi głośno wydech chodzi).

Czy on może mi coś bądź policja wezwana przez niego zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, jednakże posiadam OC oraz pełne oświetlenie i kask (zawsze)

 

Jedynie nie jest zarejestrowany

 

i nie poruszam się po drodze, lecz po placu

A jak po drodze jadę to takie mocno polne zbery

Edytowane przez wojnarrafal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kolego? Jakby to było z 10 lat wstecz, to by ci bacikiem dupsko zerżnął, a ojciec w domu jeszcze pasem dołożył. Acha, 10 lat wstecz, to wiedziałbyś, że boisko szkolne nie jest do jeżdżenia i niszczenia go przez skuterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to boisko szkolne jest tylko z nazwy:D:D

 

Ponieważ są tam takie dziury, że ja dziękuje:D, polska droga w lepszym stanie:D:D

Ale jest tam piasek, i fajny teren do jazdy własnie na crossach i quadach

ps. dla świadomości, znajomek zawiesił na tym boisku quada 250 tego chińczyka, więc, juz masz wyobrażenie, jakie to boisko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wuj ryjesz dzieciakom boisko ?

 

Zeby nie było , że taki święty jestem , mając 11-13lat teś smigałem jawką po "boisku" , tylko że tam powierzchnia czynna była tylko przy bramce , reszta wyglądała jak niekoszona łąka :bigrazz: . I były to wesołe lata 90 , pały nawet sie nie zatrzymywały jak widziały tam mnie z kumplem .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim pueblo dzis grywa tylko liga :bigrazz: Full profeska . A dzieciaki to raz na miesiąc ( lipeic - wrzesień ! ) . Za moich szczeniackich czasów to co wieczór ktoś oblegał teren podbramkowy , cczasami sie ktoś zlitował i trawe skosił , to był wypas :happy:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo polski problem, jak się chce jeździć, to nie ma gdzie, jak się już znajdzie miejsce, to komuś to nie pasuje. Już sobie wyobrażam to boisko, pewnie nadaje się na poligon wojskowy. Tak czy siak jeśli ten obszar należy do szkoły to może być problem, a może i nie. Nigdy nie wiadomo, co się stanie jak panowie w mundurach przyjadą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem 10 lat, to było fajnie . :icon_biggrin: . Pamiętam jak po szkole na dwór się latało a na wieczór matka krzyczała KAMIL WRACAJ !! albo KAMIL OBIAD !! :angry: Pamiętam jak wracałem cały zakurzony do domu z pozdźieranymi kolanami, a mama WYGLĄDASZ JAK ŚWIĘTA ZIEMIA ! :icon_eek: ! Chciał bym mieć 7 lat :rolleyes: . Kompa to ja czasem tydzień nie widziałem bo dla mnie to była strata cennego czasu :biggrin:

Edytowane przez Kamilolo
kamilolo1kopiakopia2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...