Skocz do zawartości

Gleba zagadka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie rozmawiałem o tym z mechanikiem, że coś mi się wydaje, że kolo co wcześniej to robił, spaprał. W ogóle to dałem ciała, bo przed ostatnim wypadkiem, w którym skrzywiłem lagi miałem twardsze zawieszenie, kiedyś za to trochę zapłaciłem i powiem, że było duuuuużo lepiej, a w trakcie naprawy zapomniałem o to poprosić. Teraz znowu trzeba tracić czas i pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy nie powiedzisl <ci, ze swoja forme dnia nalezy dopasowac do jazdy i warunkow ? Szkoda, na drogi raz zastanowisz sie czy warto, nauczke juz masz. Ulica, nie tor ( cross'owy ).

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resztę tematu wolałbym poświęcić bardziej na rozmowy pod kątem technicznym, ale skoro piszesz tego typu uwagę to powiem Ci, że jak jesteś w złej formie to z myśleniem także może być ciężko, wtedy są wpadki wypadki. Oczywiście na wszystko jest rada, można np. nie wsiadać na konia, tak chyba byłoby najbezpieczniej, ale pracować (dojechać do roboty) trzeba. Zresztą już o fakcie, oswoiłem się z tym psychicznie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resztę tematu wolałbym poświęcić bardziej na rozmowy pod kątem technicznym, ale skoro piszesz tego typu uwagę to powiem Ci, że jak jesteś w złej formie to z myśleniem także może być ciężko, wtedy są wpadki wypadki. Oczywiście na wszystko jest rada, można np. nie wsiadać na konia, tak chyba byłoby najbezpieczniej, ale pracować (dojechać do roboty) trzeba. Zresztą już o fakcie, oswoiłem się z tym psychicznie. Pozdrawiam

 

Technika nie gra tu raczej roli, Mozesz to rozpatrzac jak chcesz, Monter juz Ci napisal.

 

Widzisz, tym wlasnie czlowiek rozni sie od innych istot, ze powinien miec wiedze, rozumiem, ze dojechac pojazdem jest wygodniej, pytanie tylko czy bezpieczniej ? Jak widac, po Twoim przypadku - nie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje (mogę się mylić) kurczowo trzymałeś się kierownicy

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...