Skocz do zawartości

Yamaha DT 125 z Allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Koles troche za dużo chce. Fakt, że remont zrobił ( jeżeli to prawda) i chce odzyskac wsadzoną kase. Pisz że ma odblokowany 6 bieg ale je zaczeli dopiero blokować po 96 roku. Cały remont niby 2400 ale z tych rzeczy co wymnienił to troche przesadził chyba, że go za robicizne ostro skasowali. Jezlie jest w takim stanie jak pisze to za 4 tys opłacało by sie brac. Zwróć uwage na luzy przy tylnym zawieszeniu jak bedziesz oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT 125 z 89 a nawet 2002 praktycznie rózniły sie tylko malowaniem. Więc jak kupisz dobrą z 90 roku to beddzie lepsza niż powiedzmy 94 ale zajechana.

 

Najważniejsze jest to kiedy ten remont robił, bo jak w tym roku to spx, ale czasem są ludzie którzy piszą, że wpakowali mnóstwo kasy i zrobili cały remoncik ale ponad rok temu ( heheh).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałem. On jest w pożądku. Tak tylko przyczepiałem sie do wszykiego zeby z ceny zbić. W sumie i tak pomka cieczy była do roboty, wymiana simeringów z przodu i oddławienie bo ona wogle nie jechała. Wydeje mi sie , że wiedziałeś ze cos jest nie tak z chłodzeniem i dlatego jak powiedizałem ze pompa puszcza wode to Twój ojec spuścił od razu na simering.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu zmieniałes tłok i robiłeś szlif?? Czyżby sie wam zatarła?? Bo wszystko na to wskazuje. Jakby ktoś inny kupił ten motor i pojechał by nim odrazu poszaleć to czekał by go wydatek około 1tys zł,. Dobrze ze odrazu chciałem ją odblokować i wszystko wyszło na jaw po rozebraniu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi sie za drogi ten remont wydaje, 2500 ja zaplacilem za tlok. pierscienie, CYLINDER (1750zl), uszczelkie pod glowice cylinder i wydechowa. Podzwon do Yamahy i sie zapytaj ile te czesci kosztuja (moje mysle nie roznily sie zbytnio cena bo sa podobne we wszystkich DT).

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 99% pewny, ze DT125 oryginalnie maja nikasyl, a nie tuleje.

Troche mi sie za drogi ten remont wydaje, 2500 ja zaplacilem za tlok. pierscienie, CYLINDER (1750zl), uszczelkie pod glowice cylinder i wydechowa.
Stad tez ta cena, ktora zaplacil POL. Mysle, ze moglobyc tak, ze poprzedni wlasciciele Twoich DeTetek zacierali silniki i zeby nie narazac sie na koszty wstawiali tuleje i odrazu je sprzedawali. (niedzialajaca pompa chlodnicy)

Dobrze byloby, zeby POL wzpowiedzial sie w tej sprawie.

 

Pozdrawiam,

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...