Skocz do zawartości

zxr750j wolne obroty


arekezn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,znow mam problem z wolnymi obrotami

orginalne gazniki po czyszczeniu w myjce ultradziwiekowej zaczely mocno szalec ,

dysze orginalne , ustawienie składu mieszanki według instrukcji ,plywaki trzymają(choć z nimi miałem kłopoty z ustawienie poziomu) ,akumulator nowy, bak ściągnięty a gaźniki dostają paliwo z zewnętrznego zbiornika bez pompy paliwa,puszka powietrza założona,

 

silnik odpala na ssaniu bez problemu - wskakuje na obroty okolo 5-6 tys ale mozna dzwignia ssania ustawic jakies bardziej normalne obroty , po kilku minutach wyłączam ssanie i zaczynaja sie schody :

-silnik pochodzi chwile na 1tys obrotow poczym gasnie

-jak podkręcę mu wolne na 1,5 tys obrotów chodzi tak z minute po czym sam wskakuje na 4tys obr/min i jedynym sposobem żeby zszedł niżej jest odkręcenie śruby wolnych obrotów tylko ze po tym znów ma 1tys obr/min i za chwile zdechnie

 

koledzy czy to wina pominięcia pompy paliwa może takie cyrki robić ? czy może rozsynchronizowane gaźniki przez mycie ? wiem ze jak są problemy z wolnymi to nasuwają się zawory ale przed myciem gaźników wolne były w porządku

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem wierzyć w to lewe powietrze ale mieliście racje , po dokładniejszym obadaniu króćców ssących okazało się ze są pęknięte od środka , czy ktoś wie w jakim sklepie można dostać takie króćce miedzy gaźnikiem a głowicą do zxr'a ? dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...