Skocz do zawartości

Tarcza hamulcowa Yamaha xv 1000 se 1984


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem, poszukuję lewej tarczy hamulcowej do Yamahy XV 1000se - oznaczenie ramy 23W.

We wszystkich katalogach, które do tej pory znalazłem dostępne są jedynie tarcze do xv750 lub TR1, a są to tarcze bez wycięć wentylacyjnych.

Mój model ma tarcze jak na tym zdjęciu http://www.andrethomassen.com/yamaha-xv-1000-se.jpg

Przeszukując internet znalazłem jedynie używki od 920'ek, ale za używane dziękuję, bo swoją też mogę młotkiem podprostować.

Liczę na waszą pomoc bo bankowo macie dostęp do różnych katalogów i może się coś znadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wersja midnight sp. masz racje, nie ma twoich tarcz w żadnym z katalogów.. lucas, ferodo, nissin czy w katalogach sklepowych, natomiast te same tarcze były serią w większości yamah 80-84, klocki za to znajdziesz bez problemu.. Proponuje ci zdjąć i wymierzyć tarcze, na pewno znajdzie się jakaś po wymiarach, możesz też napisać tutaj jakie wymiary ma twoja tarcza, chętnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tarczę na ebay'u, jak doszła to okazało się, że sprzedawca zapomniał napisać, że to od wersji 920 z jedną tarczą z przodu i teraz będę miał ładną ozdobę na ścianie :)

Jak na razie swoją dałem na szlifiernię, ma 0,5mm bicia ale jej grubość jest jak nowej, maksymalne bicie według serwisówki 0,15 więc chłopaki zbiorą trochę materiału i powinna się jeszcze mieścić w tolerancji.

Jak się skończy to dam sobie spokój z szukaniem nowej tylko wrzuce cały przód od innego motóra bo przednie zawieszenie z tamtych lat pozostawia trochę do życzenia :)

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...