Skocz do zawartości

KUPIE ENDURO/CROSS DO 4000ZL


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam zajebistego kawasaki kx 80 z 97 roku. jak chcesz to dzwoń jest w idealnym stanie i mam w nim wymienione wiele części. 888-235-795cena to 4500 dzwon po15 jak chcesz.cena do uzgody cena do uzgody

Co sie stalo ze sprzedajesz kawe :?: przecież masz ją tylko miesiąc. Czyżby zaczeła sie spyać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D Widać, że ściemniasz.

To samo mwiłeś mi jak sie Ciebie zapytałem czemu sprzedajesz DT.

Skoro Cie policja niby gania to po co kupiłes 2 razy głosniejszy motor i to bez rejsracji i OC.rzecież dokawy 100 razy szybciej sie przyczepią i miałbyś owiele większe kłopaty niż na DT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi zajebiście ale sąsiedzi dzwonią na policje a ta kursuje non stop koło mojej chaty. A  co do mojej kawy to malina ale co nie mam czasu jezdzić na tory a nie chce mieć zatargów z policją. Chetnie bym ją sprzedał.

 

Ja mam też problemy z sukami, ty masz o wiele lepiej bo nie masz rejestracji i nie są pewni na 100% czyj to motor, co innego u mnie ostatnio mnie zatrzymali i powiedzieli że mają na mnie 40 zgłoszeń, jeszcze raz i sąd grodzki. Jeździłem 3tygodnie spokojnie i mam to znowu w pompie, pozatym kupuje crossa (albo hard enduro) i będą mogli mi .. bo nie będą wiedzieli kto to jeździ

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też problemy z sukami, ty masz o wiele lepiej bo nie masz rejestracji i nie są pewni na 100% czyj to motor, co innego u mnie ostatnio mnie zatrzymali i powiedzieli że mają na mnie 40 zgłoszeń, jeszcze raz i sąd grodzki. Jeździłem 3tygodnie spokojnie i mam to znowu w pompie, pozatym kupuje crossa (albo hard enduro) i będą mogli mi .. bo nie będą wiedzieli kto to jeździ  

pozdrawiam

 

To, że nie masz rejstracji to nie znaczy że Ci nie złapią. Do mnie też sie kiedyś czepiali ale miałem to gdzieś. Kiedyś jak wracałem z toru zastrzymałem sie żeby otworzyc bramke a tu nagle policja podjechała ( samochodem bez znakowań) :D . Wysiedli panowie no i była lipa. Na szczęscie skończyło sie tylko na pouczeniu i postraszeniu. Jeżeli kupujesz crosa to masz tylko umowe kupna sprzedaży i jak Ci go pały zabiorą bo zapewne jeżdzisz bez uprawniwń to bardzo trudno go wtedy odzyskać z parkingu policyjnego. Dodatkowo jazda bez Oc to o ile sie nie myle wydatek około 3tyś.

A jak by Cie na zarejstrowanym motorku złapali to płacisz tylko kazre za jazde bez prawka czyli jakies 300 do 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateusz czemu sprzedajesz? przecież masz ją dopiero miesiąc? Zaczeła się sypać?Czy coś poszło?
mateusz to po co kupowałeś 3 razy głośniejszego Crossa od Yamhi DT??

ja nie moge, stary po ch*j ty ciągle powtarzasz to co mówią inni? (w tym wypadku Strzalek). Jak nie masz co pisać to nic nie pisz bo nic nowego nie wnosisz jak powtarzasz po kims to samo. Nie wiem czy tu chodzi o nabijanie postów czy co ale i tak mi to wisi. Po prostu zastanawiaj się najpierw zanim coś napiszesz, może ci wyjdzie coś mądrego.

 

A ty mateusz, co kupujesz jak sprzedasz kx'a? Czy juz konczysz przygode z motrkami? :D

Może załatw sobie jakąś przyczepke i będziesz mógł spokojnie dowozić motor na tor, bez problemów z psami czy sąsiadami, albo po prostu dojeżdżaj jakimiś bocznymi drogami na małym gazie.

 

p4v3u chyba najlepiej by bylo jak bys wyłapał jakąś DT 125 sprzed '90 dobrze utrzymaną, najlepiej jakbyś sam sprowadził. Raczej odradzam ci wyczynowe motory w tej cenie bo z góry można założyc ze będzie w nich duzo do roboty, no chyba ze CZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...