Skocz do zawartości

Platinum Yamaha Street Experience Poznań


JacekK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ktoś z Was wziął udział w losowaniu i wybiera się do Poznania?

Będę tam jechał z kolegą Robertem z Piły więc jak coś proszę o szybki wpis. Rok temu wziąłem odpłatny udział w szkoleniu i nie żałuję. W tym roku...imprezę sposnoruje Yamaha więc bedzie zabawa...

 

http://www.yamaha-motor.pl/pl/news/index.aspx?id=454577&title=Platinum+Yamaha+Street+Experience+-+13-14+czerwca+2011

http://www.yamaha-motor.pl/pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wcześnie zapisałem i niby zabrakło dla mnie miejsc - coś mi się zdaje, że w kulki polecieli i zapisywali najpierw Yamahy. A prawdziwym sponsorem jest Orlen. Ale to tak Ot. Jak ktoś się zapisał i starczyło dla niego miejsca niech napisze kiedy to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma czas ten jedzie! nam pozostanie jedynie przeczytanie relacji i obejrzenie fotorelacji. Jazdę też można doskonalić na winklach sprawdzonych odcinkach drogi lub na lotnisku. Adrenalina gwarantowana również tym bardziej że ta jazda bez zabezpieczenia medycznego :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezę,szkolenie,spotkanie uważam za naprawdę warte poświęcenia czasu. Wiele ciekawych osób,w tym też znanych, Agnieszka Szulim Badziak,Przemek Saleta,Krzysztof Hołowczyc,Adam Badziak itd... Dobry klimat imprezy i oczywiście jazda po torze za free. Mój sprzęt nie jest wprawdzie motocyklem na tor ale to nie przeszkadzało podszkolić swoje umiejętności w zakrętach. Yamaha i Orlen spisali się na 5! Do tego można było przetestowac jazdę poza torem na wybranym motocyklu Yamaha. Więc przetestowałem Fazera 800 w dwóch wersjach i Yamahę Tenera 1200. Nie piszę o wszystkich szczegółach,bylo tego wiele i naprawdę warto było tam być. Na temat zapisów i doboru marek motocykli...jestem dowodem,że nie były to tylko Yamahy. Co do terminu ,kto i jak i kiedy...nie chce spekulować.Chodż w przyszlosci mam swój system na uczestnictwo na tego rodzaju imprezach,dodam sprawdzony.

Jeżeli zaś chodzi Mirku o szkolenia...to chcę Ci napisać ,że dzien wcześniej ,w niedzielę,wziąłem rownież udzial w prywatnym szkoleniu na lotnisku w Pile,podziękowanie dla Roberta. Pokonanie slalomu pozornie wydaje się łatwe ,ale jak się okazuje można. Było hamowanie kontrolowane,było również omijanie przeszkody,i zamykanie tylnej opony na 1 przy prędkości około 15-20km h. I to wszystko można zrobić we własnym zakresie,trzeba tylko poznac pasjonatów a nie lanserów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...