Skocz do zawartości

Dokąd zmierza Husaria?


mir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Licząc na magię Świąt życzę Wszystkim, aby spełniły się Wasze najskrytsze marzenia, aby każdy kolejny dzień był jeszcze lepszy. Bądźmy dla siebie bardziej serdeczni, patrzmy na to co dobre, a nie na to co nas dzieli. Wszystkiego najlepszego na Święta i Nowy Rok.

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegom zycze szczesliweego nowego Roku z wieloma udanymi wyjazdami motocyklistów!!! Nie zapominajcie o swoich plecaczkach bo ja dostalem takie zyczenia od mojej zonki wielu wspólnych wyjazdów hehehehe! Mialem duzo czasu poczytac wszystko co tu sie ostatnio dzieje w Pile i zadam tylko jedno pytanie do mir i jacekk czy wy sie dobrze czujecie??? Nie widzialem tak samo kretynskich wpisow na żadnym innym temacie co tutaj z waszej ręki! Sama zawisc i piana ze współczuje pilakom takich kumpli! Zycze opamietania i tyle rozumu co za paznokciem chociaz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i zadam tylko jedno pytanie do mir i jacekk czy wy sie dobrze czujecie??? Nie widzialem tak samo kretynskich wpisow na żadnym innym temacie co tutaj z waszej ręki! Sama zawisc i piana ze współczuje pilakom takich kumpli! Zycze opamietania i tyle rozumu co za paznokciem chociaz!

Pytanie zadaj wpierw sobie ,przeczytaj swój wpis,oceń siebie a póżniej pytaj o to innych.Ja w przeciwieństwie do Ciebie opieram się wyłącznie na faktach,faktach i jeszcze raz na faktach. Złość ? Chłopie o czym Ty piszesz. Najgorsze,że próbujesz błysnąć ale wpierw...polecam ,zresztą już raz to Ci polecałem,przeczytaj temat od początku, zasięgnij wiedzy,popytaj ,poczytaj forum ...zapytaj o przeszłość ,obiektywnie, a później oceniaj. A jak już sie przygotujesz do tematu, merytorycznej i kulturalnej rozmowy..... zapraszam. Z pewnością wielki "przyjaciel" i obrońca "ws"/ Nie daleko pada jabłko od jabłoni.

Ja natomiast współczuję ....pozostawię to dla siebie i powstrzymam się od komentarza panie stoper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I tak czas pokazuje jak to bywa z klubikiem o nazwie jak w temacie.

Kilka faktów ? Proszę!

Wystarczy tylko poczytać na forum i stronie klubu,.....co ciekawe tylko wpisy 1,slownie jednego,członka ...bo wiecej nie uczestniczy w zyciu forum,mnie nie dziwi dlaczego. Oczywiscie można odbic pileczke ale z faktami trudno polemizowac.tylko jeden bierze czynny udzial reszta ma zlew na całą te stronę.Ja jak czytam pierdy tam wpisywane przez osobe majaca opis w kolorze pomarańczowym to naprawdę....opona motocyklowa z felga skręca sei w ósemkę!

Zaglądam na stronę klubu i co widzę...dobrze,że jest Grzegorz TDM i Marcyś bo jest co umiescic w zakłdakach ,opisach i innych bocznych okienkach.

 

Dziś to co przeczytałem zdziwiło ale nie zaskoczyło mnie.

Z powodu obligatoryjnego podporządkowania Regulaminu Klubu do istotnych zasad statutowych, jakie obowiązują klub w strukturze LOK nie przewidujemy podczas bieżącego zebrania wyborów do władz Klubu.

http://www.husaria.pila.pl/komunik.html

 

Klub na h. nie będzie na walnym zebraniu wybieral zarzadu bo....zarzad zmienil reguły gry w czasie gry i postanowil byc wieczny. Czyli odeszła demokracja,zakopano status,olano Czlonków i postanowiono ogłosić ....socjalizm. Ciekawy ten klub i ciekawe rozwiazania stosuje. Najciekawsze,ze "ws" pisze tyle pieknych sodkich słów. Jak pamietam za mojej obecnosci chyba nigdy nigdzie nie wyjechal z Kolegami w grupie większej niz 5 osób. Dlaczego to pisze? Od obłudy ,fałszu,słonych słodkości,od czytania tego .....zbiera mi sie na wymioty

 

Mnie Mirku ,i pewnie innych Kolegów ,którzy wczesniej odeszli lub wyrzucono....ciekawe czy bez podkładania świni,myśle o Jarku,pewnie juz nic nie zdziwi i zapewne kazdego byłego członka takie informacje utwierdzaja w mysli...dobrze, że odszedłem .

 

Pozdrawiam

Edytowane przez JacekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.husaria.pila.pl/forum/viewtopic.php?p=5768&sid=0195751fbbbc2b3dc26bdaca50e52c77#5768

administrator forum husarii,wojciech, jedyny klubowicz uczestniczacy w życiu tej strony,postanowił w dniu dzisiejszym usunąć mnie z forum. To tylko dowodzi jak krytyka i prawda boli pana administratora. Jak to mówią prawda zakuła w oczy,oj i chyba musiała tez bardzo zabolec skoro tak nerwowo postapił o poranku. A tak wracajac do przeszłości. Rozmawiałem kiedys z bylym prezesem Jarkiem,moim prywatnym zdaniem intryga przeciwko niemu została uknuta przez wspomnianego Wojciecha. Intryga byla szyta na tyle grubymi nicmi,że póżniej pospiesznie usunieto Jarka z klubu nie dajac mu szansy obrony.

Szkoda ,szkoda słów panie wojciechu. Usuwa się "niewygodnych" z klubu,"niewygodnym" zabiera się głos na forum,"niewygodnych" obraża sie na zebraniach ,"niewygodnych" obgaduje sie za ich plecami.... A tak naprawde " niewygodni " to ludzie ,którzy maja coś do powiedzenia i konstruktywnie chca dialogu....Jak sie okazuje chciec i robic to za mało. Trzeba jeszcze trafic na podatny grunt a nie ...na łono niezmniennego zarzadu a w nim wojciecha....

wojciechu,nie boj sie nikt ci nie zabierze twoich zabawek. zarzad juz cie nie wyrzuci z klubu i nie zabierze ci forum. Był taki plan ale jak widac zostal chyba odłożony na zawsze . Komuno sa miejsca gdzie wracasz,niech żyją cenzorzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku jestem bardzo wyluzowany.Przyznaję, szczypie mnie małość moralna pewnego "członka" klubu ale cóż poradzić .Administrator wojciech, o którym mowa tak sie przejął moimi wypowiedziami na forum husaria ...,ze wpierw mnie usunął z tegoż forum ...jak to nazwał...."FORUM WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW" ( bardzo paradoksalne i groteskowe okreslenie) to jeszcze dzis okazało się,że zablokował nawet mozliwosc przegladania tegoż forum przez mnie. Smieszne i dziwne ale prawdziwe. Nie moge bedac w domu przeczytać z żadnego komputera tego co tam tak "pięknie pisze". Zablokowal przez adres IP...szok.

Wiec jak widać cenzor sie wkurzył i postanowił zadziałać.Kiedyś czytano ksiązki,gazety i wycinano a dziś...blokuje się. Współczesna cenzura!!! Jak widac sa tacy,którzy z lat komuny sporo wyniesli i dzis im z tym dobrze. Na dowód,proszę.

Dzis jak nigdy jestem przekonany,że ten sam facet "pomógł" Jarkowi P byłemu Prezesowi odejść z klubu. Powiem CI tak Mirek. Gdyby byl Jarek Prezesem byłby porzadek i taki wojtus miałby jedynie piaskownice przy domu i swoją łopatkę z napisem bobas.

Tak dzis wygląda informacja z cenzury.

logo_phpBB.gif Forum wszystkich motocyklistów

Pod egidą KMTM LOK 'Husaria' - Piła

 

icon_mini_faq.gifFAQ icon_mini_search.gifSzukaj icon_mini_members.gifUżytkownicy icon_mini_groups.gifGrupy icon_mini_register.gifRejestracja icon_mini_login.gifZaloguj icon_mini_album.gifAlbum warsztaty.gif

Forum wszystkich motocyklistów Strona Główna Istotna Informacja Zostałeś wyrzucony z tego forum

Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum jeżeli chcesz wyjaśnić tą sytuację.

 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 0.01 sekundy. Zapytań do SQL: 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Temat przywracam do działu, ale nie otwieram.

Zainteresowanym sugeruję utworzenie swojej, alternatywnej wobec Husarii grupy miłośników motocykli. Piła jest duża, pewnie dla każdego wystarczy miejsca.

Jeśli będziecie potrzebować miejsce na FM na forum swojej grupy - służę pomocą.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...