Skocz do zawartości

Dokąd zmierza Husaria?


mir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O matko....

Dobrze ze jednak znam inne klubowanie i inne kluby...

Chlopy ogarnijcie sie - reprezentujecie swiatek motocyklowy, a placzecie tu jak baby piszac epopeje o dobrych i zlych chlopcach i jak to kto komu lopatke wyrwal z reki.

Ja pindole... Przeciez jak przeczyta to jakis przedstawiciel MC, to tylko sie utwierdzi w przekonaniu, ze w takich "klubach" same miekkie siurki sie "zrzeszaja".

Ze smutkiem, lzy mam w czach, przykro mi itd. Normalnie Rysiek z Klanu by tego lepiej nie wyrazil...

I to pisza faceci majacy kupe lat. Dramat.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JacekK naprawdę żal mi ciebie.Nawet obiektywne zdanie moderatora nad moderatorami Dominika nie przemówiło do Ciebie. Pisz sobie tutaj dalej jaka to Husaria jest zła. Nikt ci nie będzie tego usuwał dopóki nie przekroczysz granicy oczywiście.

Artur. Moją zasadą jest mieć swoje,własne zdanie i trzymać się go do momentu kiedy argumenty mojego rozmówcy bedą przekonujące na tyle,by zdanie moje zmienić. Stanowiska,tytuły,konwenanse itp mnie nie ruszają. Rusza mnie mądrość, szczerość,prawda,uczciwość.

 

O matko....

Dobrze ze jednak znam inne klubowanie i inne kluby...

Chlopy ogarnijcie sie - reprezentujecie swiatek motocyklowy, a placzecie tu jak baby piszac epopeje o dobrych i zlych chlopcach i jak to kto komu lopatke wyrwal z reki.

Ja pindole... Przeciez jak przeczyta to jakis przedstawiciel MC, to tylko sie utwierdzi w przekonaniu, ze w takich "klubach" same miekkie siurki sie "zrzeszaja".

Ze smutkiem, lzy mam w czach, przykro mi itd. Normalnie Rysiek z Klanu by tego lepiej nie wyrazil...

I to pisza faceci majacy kupe lat. Dramat.

Ja równiez znam inne kluby i inne klubowanie i gdybym miał możliwość uczestniczenia w demokracji to nie byłoby tu tego jątrzenia z mojej strony. Dziś w minimalnym stopmniu wyciagam to co mnie rusza bo na tym polegają zasady demokracji. Piszesz o MC..tam mają równeiż problemy, prane wyłącznie wewnątrz klubów.Klub husaria prowadzony przez obecny zarząd pozwolił wcześniej na pranie brudów na zewnątrz, z czym mocno sie nie zgadzałem, i to jest "kościa" niezgody, również moich dalszych decyzji oraz wynikiem obecnego zachowania. Zauważ jakim jezykiem my tu piszemy a jakim jezykiem Ty wyrażasz swoja opinię. Dostrzegam niestety wielką różnicę. Gratuluję dobrej znajomości roli Ryśka z Klanu i cóż...nie mogę sie odniesć bo to nie jest mój ulubiony serial TWARDZIELU. Życzę w przyszłsoci miłego oglądania. Tak jak zauwazyłeś jestem dużym facetem i nie potrzebuję menagera do spraw tego co pisze i gdzie.

Pomimo wszystko dziękuje za dobre rady ,jednak na mnie nie działają.

Edytowane przez JacekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja, jako zwykły czytelnik, i (spamer), tego forum, jestem za wyrzuceniem całej piły i waszego forum w kosmos. Swoje sprawy, załatwiajcie na swoim podwórku. Tam gdzieś w pile. Dziwię się tylko cierpliwości dominika, że jeszcze wam, tu pozwala, załatwiać swoje żale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze ten caly temat jest do wyrzucenia i to natychmiat!!! Ale ogarnijcie problem rzeczowo na chlodno bo o husraii pisza ludzie spoza tego klubu! Zupelnie Nikt albo prawie z husari nie napisal tu czegokolwiek jednego zdania a klub z moich obserwacji radzi sobie zupelnie niezle! szydzic to potraficie ale ktos z was zrobil cokolwiek dla ogólu tylko jezdzicie po ludziasch z bezinteresowną złoscia. Co to pierwszy klub gdzie motory stoja na parafialnym jarmarku albo maja ledy na podwoziu??? Stuknijcie sie w globusy!!! A juz najbardziej ta dwujka co najbardziej ma pretensje!!!

Adminnistrrator poprosze wyrzucic temat bo zamiast rzeczowosci obrazaja tu forumowiczow i pisza bez sensu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość odsłon tematu zaczyna być imponująca co nie zawsze idzie w parze z jakością nad którą ubolewam. Podstawowe braki w kulturze co niektórych użytkowników mogą świadczyć tylko o nich samych. Dla mnie temat "dokąd zmierza Husaria" jest obserwacją i analizą drogi i emocji jakie wywołuję ten klub a w szczególności jedna osoba. I nie chodzi tu o komentarze obecnych czy byłych członków, ale też o poglądy osób nie mających związku z klubem. Jak to napisał Mój kolega "woda w stawie śmierdzi" i jest to fakt, a ja zastanawiam się z czystej ciekawości i logiki jak długo ona będzie capić w tym stawie i kto pierwszy podejmnie kroki nad oczyszczeniem zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz kiedyś napisałem. Komu ten temat nie pasuje ten niech nie zagląda,nie czyta i nie podnieca się niepotrzebnie. A kto jest za abo przeciw niech pisze. Na tym polega,powtarzam to raz jeszcze,demokracja. Nie byłoby tego tematu,nie byłoby moich czy Mirka słow gdyby nie fakty z przesłości. Zapraszam kazdego do merytorycznej ,podkreślam wyłącznie merytorycznej dyskusji. Kazdy kto mówi zamknijce temat, kto pisze husaria jest ok ... "popiera pozostawienie kolegi,który ulega wypadkowi z klubu na drodze i jazdę nad morze" i uwaza ,że jest to ok. To taki radykalny przykład,fakt,jeden z wielu ,który w klubie o nazwie husaria był tematem z zakresu...przecież nic się nie stało.

Przeraża mnie tylko jedno czytając wypowiedzi przeciwników tematu,Panowie niewiedza przeogromna,skrajność oczywista,merytoryka żadna a władza w słowach wielka. Za dużo telewizji, polityki i złych wzorców.

 

oczywiscie ze ten caly temat jest do wyrzucenia i to natychmiat!!! Ale ogarnijcie problem rzeczowo na chlodno bo o husraii pisza ludzie spoza tego klubu! Zupelnie Nikt albo prawie z husari nie napisal tu czegokolwiek jednego zdania a klub z moich obserwacji radzi sobie zupelnie niezle! szydzic to potraficie ale ktos z was zrobil cokolwiek dla ogólu tylko jezdzicie po ludziasch z bezinteresowną złoscia. Co to pierwszy klub gdzie motory stoja na parafialnym jarmarku albo maja ledy na podwoziu??? Stuknijcie sie w globusy!!! A juz najbardziej ta dwujka co najbardziej ma pretensje!!!

Adminnistrrator poprosze wyrzucic temat bo zamiast rzeczowosci obrazaja tu forumowiczow i pisza bez sensu!!!

tak klub radzi sobie super. Jest nominowany do nagrody nobla w dziedzinie ... wzorcowe kluby. Przypominam Ci Panie Stoper,byłem w tym klubie i odszedłem z wielu powodów,miedzy innymi z powodu dwulicowości i fałszu ,którym również ty nacechowałeś swoją wypowiedż.

A Tobie i innym pochwalcom husarii zadam pytanie. Skoro ten klub jest taki wspaniały ,dobry i rewelacyjny dlaczego sie nie zapisałeś? Dlaczego Ciebie tam jeszcze nie ma? Ciekawe jest to,ze w ostatnich 6 miesiacach rezygnację złożyło aż 6 członków a tylko jeden złożył wolę kandydowania. W ciągu 2 lat odeszło jak dobrze policzyłem ok 15 osób. O czymś to chyba świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej może i Masz rację.

 

ps

Już wiem z dobrego żródła co miał na mysli "ws' pisząc o spotkani husarii:

Miłe wnętrze, subtelna muzyka i kameralny nastrój sprzyjały atmosferze spotkania

 

Jak mi juz wiadomo na tym spotkaniu klubowicze tańczyli zapomniane LAMBADA (kliknij) a póżniej było

. Z tego co mi wiadomo 'ws'odpadł przy ....a łydki były?

 

dobrze już,dobrze,amen!

Edytowane przez JacekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja, jako zwykły czytelnik, i (spamer), tego forum, jestem za wyrzuceniem całej piły i waszego forum w kosmos. Swoje sprawy, załatwiajcie na swoim podwórku. Tam gdzieś w pile. Dziwię się tylko cierpliwości dominika, że jeszcze wam, tu pozwala, załatwiać swoje żale

 

Trochę się kolega zapędził z wyrzycaniem Piły do śmieci.Nie wchodz tu więcej i nie obrażaj naszego miasta i braci motocyklowej. A cala reszta która tu wypisukje te bzdety i zaśmieca forum moze w końcu zajmie się czymś pożytecznym np. zmywaniem naczyń tudzież obieraniem ziemniaków . Mdli już chyba wszystkich , którym w ogóle chce się odwiedzać tą stronę.

 

I NIECH KTOŚ DO CHOLERY w końcu wyrzuci ten temat!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziwny ten świat! wpierw gość jest za wypierd... Piły w kosmos z forum, potem prosi o pomoc w sprawdzeniu moto, następnie huzar wojtuś deklaruję się i na koniec cały temat paszoł w pizd... za sprawą admina też huzara. A taki byłem ciekawy relacji skowronka.:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT PANOWIE

Edytowane przez mir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... reszta która tu wypisukje te bzdety i zaśmieca forum moze w końcu zajmie się czymś pożytecznym np. zmywaniem naczyń tudzież obieraniem ziemniaków . Mdli już chyba wszystkich , którym w ogóle chce się odwiedzać tą stronę.

 

I NIECH KTOŚ DO CHOLERY w końcu wyrzuci ten temat!!!!!

 

Tak własnie doczytałem i .... polecam ci wiecej luzu.Jak chcesz coś sensownego napisać to pisz,inaczej powaznie zastanów sie co i komu każesz robić. Zauważ jaka merytoryka płynie z Twoich wypowiedzi! Jak przeczytasz to niestety tak jak piszesz mdła i "gastronomiczna". A jak Cię mdlli od czytania i tak bardzo drazni cie ten etamt...pisałem już wczesniej ,nie chcesz nie czytaj po co się zmuszasz i nakrecasz. Temat Ci przeszkadza,ale bierzesz w nim udział. Jakiś taki jestes rozdwojony!

Jak WS,wyrzuć i wykasuj.

 

Dziwny ten świat! wpierw gość jest za wypierd... Piły w kosmos z forum, potem prosi o pomoc w sprawdzeniu moto, następnie huzar wojtuś deklaruję się i na koniec cały temat paszoł w pizd... za sprawą admina też huzara. A taki byłem ciekawy relacji skowronka.:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT PANOWIE

Mirku

Ależ Ty czujny Jesteś. "ws" z tym swoim cenzuralnym zacieciem i wrodzona propaganda powinien byc w Korei. Tam miałby co robić,byłby jak leszcz w wodzie.

Dziękuję za życzenia,odwzajemniam oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...