Skocz do zawartości

Kask LS2 FF366.3 LAGARTO SINGLE MATT WHITE


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałem się z Wami podzielić moimi wrażeniami na temat kasku LS2.

 

Dla czepliwych mam porównanie z następującymi markami, w których jeżdziłem: Nolan, Airoh, GREX, Lazer

 

Co do LS2 - kupiłem go bo dobrze wypada w testach 4/5 gwiazdek, podoba mi się wygląd, brak wzorów, fajna stylistyka i kolor biały mat, który niełatwo znaleźć :)

 

1258715558_Lagarto%20gloss%20white_w200_h200.jpg

 

Kask ogólnie wykonany bardzo dobrze, częściowo skórzane wnętrze, dobre materiały, środek całkowicie wyjmowany i "pierny" w pralce - to duża zaleta, dla kogoś kto ja ja nie jeździ w kominiarce.

 

Co mi się podoba:

- wcześniej wspomniana stylistyka

- materiał na spodzie brody wentylowany

- duża ilość wywietrzników (w kasku cały czas wyczuwalny jest ruch powietrza, nawiew z brody jest ukierunkowany tak, że nie ma szansy, żeby szybka zaparowała - ja lubię czuć cały czas "wiatr")

- bardzo dobre dopasowanie kasku do głowy, bardzo fajnie się układa z czasem

- duży kąt widzenia

 

Minusy:

- ciężko chodzący mechanizm szybki (tutaj widać niską cenę tego kasku)

- mimo, że w kasku wieje i mi się to podoba, nie ma możliwości zupełnego zablokowania tego zjawiska, niezależnie czy pozamykamy wszystkie nawiewy czy nie i tak czuje się wiatr we włosach

- od 80 km/h kask staje się po prostu głośny, co prawda nie skrzypi i nie wydaje obcnych dzwięków, ale słychać dość dosanie szum powietrza.

- zapięcię czasami cięzko jest po prosty zapiąc, czyli trafić paskiem w dziurkę :)

 

Ogolnie podsumowując cenę w stosunku do jakości wypada nadzwyczaj na plus!

 

Przymierzałem różne "tanie" kaski jak NAXA i ten wypada jakościowo najlepiej...

 

Napisałem to, bo wiem, że ciężko znaleźć info w necie na temat konkretnego kasku, może się komuś przyda...

 

Ogólnie polecam kaski LS2, nie wyglądają jak badziew i każdy kto oglądał był pod wrażeniem wykonania i jakości...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez posiadam taki kask wygląda fajnie nosi się fajnie wiatr we włosach jest czasami aż za duży, towarzyszy temu tez uciążliwy hałas wybierając się w dłuższa przejażdżkę najlepiej jeszcze zainwestować w zatyczki do uszu i będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymonk988, dokładnie tak jak piszesz - to po prostu czasami przeszkadza, ale jak są osoby takie jak ja, które lubią "wiatr" w kasku (np, mój serdeczny kolega nienawidzi) to jest to ok.

 

Syrek - oglądałem różne kaski, na prawdę, Na warszawskim targu motocyklowym naprzymierzałem się ich niemiłosiernie dużo, a ten LS2 na prawdę odstaje jakościowo na plus od przykładowo NAXY za 300-350 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymonk988, dokładnie tak jak piszesz - to po prostu czasami przeszkadza, ale jak są osoby takie jak ja, które lubią "wiatr" w kasku (np, mój serdeczny kolega nienawidzi) to jest to ok.

 

Syrek - oglądałem różne kaski, na prawdę, Na warszawskim targu motocyklowym naprzymierzałem się ich niemiłosiernie dużo, a ten LS2 na prawdę odstaje jakościowo na plus od przykładowo NAXY za 300-350 zł.

 

Zgadzam sie,to całkiem fajne kaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...