Skocz do zawartości

szukam wyjazdu na początek VIII


katka40
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze z tak sformulowanym postem bedzie wam ciezko kogos znalezc :) Moze opisz jak daleko chcecie jechac (na mazury czy do Australii ;) ), w ktora strone itd. Poczytajcie posty ludzi planujacych wyjazdy, moze uda sie gdzies dolaczyc :)

 

Ot, taka mala rada :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze z tak sformulowanym postem bedzie wam ciezko kogos znalezc :) Moze opisz jak daleko chcecie jechac (na mazury czy do Australii ;) ), w ktora strone itd. Poczytajcie posty ludzi planujacych wyjazdy, moze uda sie gdzies dolaczyc :)

 

Ot, taka mala rada :)

 

Witam, dobra rada,

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie dołączyć jak macie ochotę,z tego co widzę to jesteśmy z tego samego miasta więc będzie łatwiej dopracować drobiazgi. :crossy:

link do tematu;

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/142187-macedoniagecja/

Pozdr.

A tu link do tematu poprzedniej wyprawy gdzie jest kolejny do fotek które podczas niej zrobiłem

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/131276-rumuniabulgaria-moze-grecja/

Edytowane przez lombardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie dołączyć jak macie ochotę,z tego co widzę to jesteśmy z tego samego miasta więc będzie łatwiej dopracować drobiazgi. :crossy:

link do tematu;

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/142187-macedoniagecja/

Pozdr.

A tu link do tematu poprzedniej wyprawy gdzie jest kolejny do fotek które podczas niej zrobiłem

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/131276-rumuniabulgaria-moze-grecja/

 

Dzięki za propozycję, wyjazd zapowiada się super, podziwiam plan trasy -ambitny,ale dla naszego Vulkana to trochę za dużo. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję, wyjazd zapowiada się super, podziwiam plan trasy -ambitny,ale dla naszego Vulkana to trochę za dużo. Powodzenia

 

Dla "waszego Vulkana" to byłoby małe piwko,wygodny,stabilny,tylko nawijać kilometry,ale ok,zawsze możecie pojechać do Słowenii,Chorwacji lub Czarnogóry blisko,ładne widoczki,sporo do zobaczenia,polecam :)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla "waszego Vulkana" to byłoby małe piwko,wygodny,stabilny,tylko nawijać kilometry,ale ok,zawsze możecie pojechać do Słowenii,Chorwacji lub Czarnogóry blisko,ładne widoczki,sporo do zobaczenia,polecam :)

Pzdr.

 

Już Cię lubię, za dobre słowo o naszym motocyklu, bo ciągle słyszę, że może trzeba go wymienić na inny model.o Chorwacji też myśleliśmy, brakuje nam tylko towarzystwa ale wszystko przed nami.Pozdrawiam K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Cię lubię, za dobre słowo o naszym motocyklu, bo ciągle słyszę, że może trzeba go wymienić na inny model.o Chorwacji też myśleliśmy, brakuje nam tylko towarzystwa ale wszystko przed nami.Pozdrawiam K.

 

Postawisz małe piwo w Kuźni i będzie OK

W naszym wspaniałym kraju panuje sporo dziwnych opinii którymi nie należy się przejmować a skoro piszesz że jedziecie to jest was więcej niż jeden więc planuj trasę i jedź bo jak będziesz na siłę szukał towarzystwa to na końcu pojedziesz nad nasze wspaniałe morze.

Bałkańskie wybrzeże przejechałem parę lat temu od Słowenii po Albanię więc jak będziesz potrzebował zachęty to wal na PW.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jadę nad Balton, może mało ambitnie bo niedaleko ale mam tylko tydzień urlopu. Wyjazd 30.07 - powrót 6.08.

 

To już lepiej nad Jezioro Solińskie,tam przynajmniej jest ładna okolica,czego o Balatonie powiedzieć nie można,taka większa kałuża z betonem,trawą i szuwarami dookoła,plus od cholery ludzi,samochodów,hoteli,domków itp.Z tego co miałem okazję zobaczyć to było największe rozczarowanie a objechałem ponad połowę tego bajora w poszukiwaniu jakiegoś fajnego miejsca.

Dobrze że wracałem z miłej wyprawy wzdłuż Adriatyku a nie jechałem tam specjalnie :evil:

Możesz jeszcze jechać do Słowenii,po drodze Postojna z jaskiniami oraz zamek wykuty w skale,później do miasteczka Poreć i tam można miło spędzić parę dni,rozsądne ceny,ładna okolica. :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę nad Balton, może mało ambitnie bo niedaleko ale mam tylko tydzień urlopu. Wyjazd 30.07 - powrót 6.08.

Masz już ekipę? Zastanawiam się też nad wyjazdem w tym czasie. Może się zgadamy?

...kokodżambo i do przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...