Skocz do zawartości

MOTOPARTY NAD PIŁAWĄ 8-10 lipca


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Podsumowując imprezę zapraszam wszystkich do zapoznania się z relacją i świetną galerią zdjęć ze zlotu na portalu Ścigacz.pl

Udostępniliśmy Wam również możliwość przejrzenia księgi gości, do której Uczestnicy wpisywali się przed wyjazdem. Zaprawdę powiadam Wam, ciekawa to lektura :icon_biggrin:

 

W zakładce "GALERIA" filmiki i zdjęcia.

A wystarczy kliknąć:

 

TUTAJ

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Żeby osłodzić wszystkim uczestnikom Motoparty nad Piławą 2011 wrażenie posezonowej goryczy zebrałem się i wymęczyłem autorską galerię z tej niezwykłej imprezy.

 

Ponieważ kosztowało mnie to niemało pracy, więc muszę napisać o niej to i owo. Zrobiłem ponad 400 zdjęć z tym, że merytorycznie związanych z samą imprezą było ok. 250. Jestem amatorem i więcej jeszcze pstrykam na prawo i lewo, a mniej robię zdjęcia. Niemniej wybrałem z nich okrągłą setkę i starałem się za ich pomocą opowiedzieć, przede wszystkim nieobecnym, wrażenia z dwóch zlotowych dni, bo tylko tyle czasu zdołałem w Głowaczewie spędzić. W galerii jest kilka, które wzbudziły moje zadowolenie i będę szczęśliwy, jeżeli którekolwiek z całości przywoła oglądającym dobre wspomnienia.

 

A teraz dość pisania i zapraszam do oglądania tutaj...

 

PS. Musiałem uzupełnić, by Marcyś nie cierpiał - sezon był ok, ale goryczą i męką napełnia posezonowy zastój. Całe szczęście, że wiosna tuż, tuż...

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby osłodzić wszystkim uczestnikom Motoparty nad Piławą 2011 gorycz minionego sezonu

 

?????

 

To był dobry sezon :icon_biggrin:

 

Fajna galeria - tylko srogo na zdjęciach wychodziłem. :icon_twisted:

 

 

PS. Ulżyłeś mym mękom :flesje:

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby osłodzić wszystkim uczestnikom Motoparty nad Piławą 2011 wrażenie posezonowej goryczy zebrałem się i wymęczyłem autorską galerię z tej niezwykłej imprezy.

 

goryczy?? chyba goryczki w piwie;))

 

A zdjęcia piekne! Fajnie się wspomina:)

 

PS: Sezon jeszcze trwa, patrząc na pogodę...szkoda tylko, że tak mało czasu na śmiganie!

Edytowane przez Brzoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...