Skocz do zawartości

Moutain Day Zeel am See


Jurek24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej niech ma ten co teraz .... wystarczy jechac kilkaset km jako drugi w kolejności i mam dosyc 'cegły'

Oryginalnego nie powinno byc slychac - dlatego wymienilem na Remusa..

 

co proponujesz???

Mozliwosci jest wiele - byleby pasowaly :icon_mrgreen:

Ja nabylem dedykowana do cegly koncowke Remus Viper, i przerobilem fabryczny wydech (oryginalny z moto dolozylem na polke, kupilem uzywke do eksperymentowania..). Mozesz tez kupic caly akcesoryjny wydech, np. Remusa, za drobne ~set EURo.

Efekt koncowy u mnie wyglada tak:

cegla_by_Falko-10.jpg

cegla_by_Falko-11.jpg

.. i fajnie basowo mruczy. Nie jest wcale jakis superglosny, po prostu go slychac ale lba nie urywa - na ogol jezdze jako pierwszy i nikt z tych za mna uwag nie wnosil.. :icon_mrgreen:

Musze jeszcze poprawic estetyke wyjscia z puszki, bo na szybko zesmy z kolega cokolwiek zastrugali..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareg całkiem fajnie to wyglada, ile cię to kosztowało?

Koncowki (najczesciej uzywki, ale mozna prawie nowki napotkac..) od 100 EUR na ebayu, wydech 'cwiczebny' (ale w db stanie) od 100 zl na Allegro. Robocizna to juz zalezy od okolicznosci - ja mialem za free :) Ino niech Ci to robi jakis rozumny czlek, i z odpowiednim sprzetem - w moim przypadku przydala sie nawet tokarka :icon_mrgreen:

Caly dzien na to poszedl, i musielismy finiszowac w pospiechu - fabryka nie zalowala na material, pancerna robota.

 

a jak ty się znajdujesz na tym motocyklu?

Motór jakby szyty pode mnie, wygodny, bezawaryjny, tani w utrzymaniu, serwis eksploatacyjny mozna robic samemu na polu.. jedyna rzecz, ktora bym ew. zmienil to waga - wazy prawie 290kg, moglby tak 250..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...