Skocz do zawartości

Wrocław bezpłatne szkolenie pierwsza pomoc - są chętni?


yamahowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także się zgłaszam (biorąc poprawkę na zdażenie losowe i "losowe" delegacje:) )i czekam na termin i lokalizację szkolenia (bo jakoś nie doczytałem, gdzie będzie).

 

Pozdr.

Pushkin

Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.

GS550M KATANA, GSX 1200 INAZUMA (INA) - wspaniałe wspomnienia ->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam mieć informację. Jakby co, dam znać. Cieszy odzew.

 

AKTUALIZACJA:

 

Witajcie,

 

mam dobre i złe wiadomości.

Zła jest taka, że w piątek nie ma miejsc na tyle osób. Owszem, moglibyśmy zarezerwować piątek np. dla 5 osób w jeden i kolejnych osób w drugim terminie. Ale czy to jest sens? Nie wydaje mi się.

 

Dobra jest taka, że zarezerwowałem termin (jeden z możliwych na tyle osób) 25 kwietnia (środa) w godzinach takich samych jak w piątek, czyli 16:00-19:30.

Zarezerwowałem 20 miejsc, zostało 17.

 

Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi, bo umówiłem się tak, że jutro dam ostateczną odpowiedź.

 

Jeśli ktoś już wie, że będzie mógł, niech pisze do mnie na PW: imię i nazwisko oraz numer telefonu.

 

Pozdro

Edytowane przez Kamelon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista osób, jakie dostałem na PW została zamknięta i wysłana do UM. Jest nas 16 osób. Dostałem potwierdzenie naszego terminu.

Dla przypomnienia to: 25 kwietnia, w godz: 16:00-19:30.

 

Pozdrawiam

 

Miejsce szkolenia na 25 kwietnia:

 

Wrocławskie Centrum Zdrowia (budynek przychodni)

II piętro, sala konferencyjna 210

pl. Dominikański 6 (za Galerią Dominikańską)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...