Skocz do zawartości

Pytanie co dalej...


Rekomendowane odpowiedzi

Fajne to jest, jeśli zupełnie nie przeszkadza ci spalanie. W mieście wciąga podobno z łatwością 15 l/100km.

 

Tata, a Marcin powiedział, że ...

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam do was pytanie. czy w salonach jest możliwość jazdy próbnej na moto i na jakiej zasadzie się to odbywa? bo kurcze nie mam możliwości póki co przejechać się na podobnych maszynach z silnikiem v2.

 

 

A i jeszcze jedno pyt. zakładając do moto z v2 wydech typu arkapowic bez db killera raczej szybko szanowna policja się przeczepi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jakoś przestało ciągnąc do "sportów" stąd ochota przesiadki na najlepiej "nowe" supermoto

Ok, ja kończę niedługo 61 i na sporcie już mi trochę ciężko, stąd chcę sprzedać albo zamienić na armaturę. moja TD jest w idealnym stanie, następca nie będzie na pewno żałował, cena też nie jest z kosmosu, tyle tylko że to sprzęt nie dla amatora.

:flesje: pzdr, jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam do was pytanie. czy w salonach jest możliwość jazdy próbnej na moto i na jakiej zasadzie się to odbywa? bo kurcze nie mam możliwości póki co przejechać się na podobnych maszynach z silnikiem v2.

W każdym normalnym salonie jest możliwość jazdy próbnej, tylko nie w każdym mają pełne portfolio maszyn testowych. Musisz podzwonić po salonach i się dowiedzieć gdzie mają akurat to Dorsoduro, co Cię zainteresowało.

 

Z moich doświadczeń jazd testowych:

- jazda ok.1-2h

- musisz mieć prawko A, kask, rękawice, kurtka;

- zależnie od salonu - albo wpłacasz kaucję na poczet tzw. udziału własnego w szkodzie ok.1000-2000 PLN, albo na taką kwotę robią Ci preautoryzację na karcie kredytowej;

- bierzesz moto zatankowane pod korek i takie samo oddajesz.

Dla mnie fajna sprawa, żeby popróbować różnych marek i typów motocykli, niekoniecznie zmieniając od razu własną maszynę. Ta Dorsoduro na fotkach i opisie wygląda dobrze - takie większe super moto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...