Skocz do zawartości

Jaki pierwszy motor? ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba by mieć poważne problemy ze wzrokiem żeby pomylić GS500F ze sportem. No offence.

A czy ja pisałem że gs z owiewką to sport? Wygląda podobnie do sportów i tyle. Swoją drogą całkiem nieźle jak na gs :icon_biggrin:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka for internetowych i ludzie nie odradzali takiego zakupu. Pierwsze z brzegu:

 

No fakt, scigacz.pl to az kipi od "FACHOWYCH" porad :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

...instruktor Piotr G., może ktoś zna) i stwierdził, że na ZX-6R spokojnie będę mógł jeździć. Co prawda uczyć się na nim będę dużo wolniej niż na jakimś nakedzie 500cm3, ale dam sobie spokojnie radę.

 

Coz na ten temat sie nie wypowiem :icon_mrgreen: To, ze po karnieciu sie obojetnie jakim sprzetem nie bedziesz mial duzo wiecej do stwierdzenia. Co innego sie karnoc a co innego smigac na codzien !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niestety nie mam na tyle kasy, żeby kupić, sprzedać i kupić co innego niestety ;/ więc motor, który kupię teraz, o ile los da, będę miał na kilka lat. Jest gdzieś możliwość przejechania się właśnie takimi albo czymś kroju F3 albo ZX-6R w Wawie?

Mozesz sie moim przejechac ale na jakims zamknietym placu, na przyklad parkingu przy supermarkecie itp. No i wiadomo, jak rozwalisz to kupujesz ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...