Skocz do zawartości

Zlot U Braci Ostróda


Barnaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno jutro zaczyna się zlot w Ostródzie u następców Papy.

 

Wiecie coś o tym? Tzn: kto gra, jaki jest program zlotu, po ile wjazd?

na stronie zlotu zero informacji, telefonu nikt nie odbiera, dzwoniłem kilka razy.

 

w tamtym roku byłem i kiła i mogiła, nie chcę tracić czasu w tym roku, jeśli zrobili powtórkę z rozrywki. podobno mieli się postarać i w tym roku miało być lepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Teoretycznie III zlot u Braci a w praktyce pewien klub MC...

Żal bierze jak się pomyśli. Papa przez kilkanaście lat budował wspaniały klimat Ostródzkich zlotów, na których bawili się wszyscy, zarówno chopperowcy, goście na plastikach, ekipy crossowe - wszyscy byli mile widziani. Gdy pałeczkę przejęli Bushi z Grubym to nic nie wskazywało na to że będzie coś nie tak, bo chłopaki MIELI jaja i stawali na wysokości zadania. W ten weekend niestety było inaczej. Nie było zabawy, nie było "beczki śmiechu", byli za to Nowi Właściciele pieczołowicie od lat budowanej wspaniałej imprezy, która BYŁA wspaniała - "była i się zmyła"...

Wcześniej były imprezy po 30-40 zeta od głowy, dostało się za to wspaniałą zabawę, gar grochówy, żuru, była ochrona, organizowane wypady to na strzelnicę, to w inne atrakcyjne miejsca ale świat się zmienia. Teraz zapłaciliśmy 50zł za brak możliwości jazdy motocyklem po terenie zlotu, za brak ochrony ale z możliwością załapania się na wpier.d.ol bo "kolega jest super gość ale jak wypije to mu się agresor włącza" więc nie ma sprawy.

Żal drodzy Państwo...

Edytowane przez Klapek

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren pod scena był pilnowany,ale już pole namiotowe nie. Był swobodny dostęp dla ludzi z zewnątrz .Cenniejsze rzeczy trzymałem w kufrze na motocyklu ,bo strach było w namiocie zostawić.. Dojazd oznaczony fatalnie, jakieś 30 min błądziłem po Ostródzie zanim trafiłem.. więcej mi się nie chce wymieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren pod scena był pilnowany,ale już pole namiotowe nie.

Teren nie był pilnowany przez ochronę ale przez klub MC, który raczej nie miał ubezpieczenia na tą imprezę w razie "sytuacji"...

 

 

Pozdro all

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zloty to w ogóle już taka siara.... w tamtym roku byłem, zapłaciłem chyba 40 zeta i kicha. nic w zamian, zero, totalna komercha. ze sceny jakaś muza z płyty, potem niby jakiś koncert był.

o miejscu się nie bede wypowiadał, bo chyba gorszego nie było, bo trawnik przed ratuszem raczej za mały.

 

masakra... panowie bracia dajcie sobie siana z taką organizacją, albo nie bierzcie za to kasy.

 

więcej mnie tam nie zobaczycie.

Edytowane przez Barnaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...