Skocz do zawartości

Kupie Skore/ramoneske! Kuj-Pom / prosze rowniez o porady!


animalish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym kupic jakiś ciuch na motóór... mam do wydania 4 stówki około na kurtkę..

 

Oczywiście skóra i najlepiej gdyby ramoneska.. moze mi ktoś powiedzieć na co zwrocic uwage przy tym? o ile jest na co zwracac uwage :)

 

Moze ktoś mi poleci gdzie kupić w wojewodztwie? gdzie maja w miare niskich cenach rzeczy? a moze ktos prywatnie chcialby sprzedac swoją? Rozmiary - mam 178cm wzrostu i waze okolo 80kg.. tak zwyczajny chlopiec ze mnie ;P

 

Dzieki z gory za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych cenach ciężko będzie o skórę prosto ze sklepu. Prędzej używkę jakąś. Stara, wytarta skóra jest lepsza niż nowa wypucowana. :icon_mrgreen: Poszukaj na Allegro albo po lokalnych "Lumpexach". Czasem się trafiają ramony tam za grosze, sam miałem taką przez wiele lat.

 

Niedawno gdzieś oglądałem fajną skórę ramonę nową, w cenie 500-ileś chyba. Nie kojarzę teraz gdzie, albo jakieś targowisko albo lokalny sklep. Muszę kobity zapytać, pewnie pamięta. W Bydzi, a dokładnie w Fordonie jest taki jeden sklep ze skórami, renowacje, naprawy, szycie i ogólnie skórzane ciuszki i buty. Widziałem że mają też motocyklowe ciuchy obok "cywilnych" ale cen nie badałem.

 

Na co zwracać uwagę? A żeby była wygodna. :icon_mrgreen: Nie ciasna co byś zmieścił pod nią jakiś cieplejszy ciuch w zimne dni. Rękawy też nie mogą być za krótkie bo będzie podwiewało podczas jazdy. Kurta dłuższa niż do pasa musi być bo będzie piździło po nerkach, a tego nie chcesz. Ramoneski mają taki krój że akurat wokół szyi jest spory dekolt. Lipa na zimne dni, chusta nie wystarczy. Zwróć uwagę na to żeby była zapinana w miarę wysoko, no chyba że chcesz typową ramonę to licz się z używaniem dodatkowych gadżetów do ochrony szyi.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybką odpowiedź!

 

Przejde sie chyba po lumpach .. moze cos akurat sie trafi :)

 

a w bydgoszczy to co przegladalem na stronkach internetowych to ciezka sprawa... zaczynaja sie od 580zł .. wiem ze to normalna cena.. ale za duzo na mnie! :D

 

na allegro tez malutko tych rzeczy w miare stanie....

 

moze ktos cos jeszcze doda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci polecę krajową produkcję:

 

http://www.tarbor.pl/kurtki_motocyklowe

 

Mam od nich zestaw spodnie+kurtka ze skóry świńskiej, i jestem bardzo zadowolony.

Fakt, że skóra świńska jest trochę sztywniejsza i szybciej ściera się lico, ale poza tym w niczym nie ustępuje bydlęcej.

No i uszyją ci na miarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe w Fordonie to rzucę okiem na ten sklep co pisałem. Może w sieci wtedy coś się znajdzie, jakiś nr. telefonu chociaż. Za godzinę jadę po kobitę do pracy,właśnie na Fordon, jak nie zapomnę to podjadę bo prawie po drodze mam.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...