Skocz do zawartości

Chorwacja 2011


seba_fzs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Planuje w tym roku pojechać na Chorwację Wstępna trasa na mapie 5-7 dni tempo turystyczne.

http://img684.imageshack.us/i/chorwacja2011.jpg/

Edytowane przez seba_fzs

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

również jadę taką traskę z Wawy, termin 4-12.06, czyli troszkę ponad tydzień :) spokojnie da rade, tyle że bez zwiedzania, oglądania i innych takich atrakcji, czyli jazda, jazda i jeszcze raz jazda :)

 

tempo trochę szybsze jak turystyczne ale może jakieś Ożujsko albo Karlovacko na miejscu zrobimy :)

 

pzdr 4 all

Edytowane przez Bratek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co by nie spamować, to podłączę się pod temat.

 

Jadę 5 czerwca do Chorwacji, w planie zjechanie calego wybrzeża, Bośnia i Hercegowina oraz Czarnogóra. Następnie powrót w górę, tak aby 12 czerwca być w Słowenii. Tam dojeżdża kumpel z którym będę kontynuował w stronę Alp. Jakby ktoś miał ochotę na szybką rundkę po Bałkanach to zapraszam. Na razie do Chorwacji jadę sam. Noclegi namiot, generalnie raczej budżetowy wyjazd, choć zupki chińskie codziennie odpadają;).

 

Tempo dość szybkie na dojeździe do HR (z wyjątkiem odcinka w PL ze względu na 24 pkt na koncie;), przelotowa średnio 130-150 kmh na autostradach austriackich. W samej Chorwacji już drogami bocznymi.

 

Wyjazd 5 czerwca z samego rana (ok. 6.00) z Warszawy, tak aby maksymalnie dociągnąć pierwszego dnia (najlepiej do Villach, czyli o 1000 km, bo chcę w stronę do zaliczyć Alpy Słoweńskie).

 

Jakby ktoś miał ochotę na szyki przelot do Czarnogóry to pls kontakt na prv.

 

Pzdr

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja się zastanawiałem nad Chorwacją, całe wybrzeże od północy na południe (+jakieś wysepki małe po drodze) i powrót przez Węgry. Sporo jest relacji w necie, nie wiem czy nawet nie tutaj jest fajna relacja gościa na Yamaszce TDM, sporo miał podobnych pomysłów :)

 

Czas mam 8-24 czerwca ale nie widzę podobnych terminów na forach na wyjazd (oczywiście nie musi to być maksymalny czas, około powiedzmy 10 dni do dogadania).

Trasa około 3500 km, paliwo około 1000zł, opcja jak rok temu z namiotem.

Jeśli jest ktoś chętny jestem dostępny na GG 687623

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś leci do Chorwacji w terminie 18 czerwca - 1 lipca. Z chęcią bym się podłączył byłby to mój 1 wyjazd na moto za granicę. Jeżdżę Hondą Cb500 tempo turystyczne do 120 km/h na autostradach do 140 km/h. Spanie najlepiej w namiocie lub tanich hotelach. W tym terminie jedzie artur-suz-wawa, ale ostatnio zniknął z forum. Może leci ktoś jeszcze.

 

W sytuacji gdybym jechał sam. Czy lepiej mieć zarezerwowane noclegi, czy można śmiało przed siebie i w razie co włączyć GPS aby poprowadził na camping.

Edytowane przez markus119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz rezerwować.Noclegi znajdziesz wszędzie,mówię o kwaterach,bo tylko z nich korzystam w Chorwacji.A ścisłej mówiąc noclegi znajdą Ciebie same. :biggrin:

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...