Skocz do zawartości

Chorwacja 2011


seba_fzs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mistral Zmotywowałem mnie i dokupiłem jeszcze kufer Centralny:0 wieć mam sakwy boczne kufer i rolke :D możesz spać spokojnie:)

 

Mars Godzina 8:00 Myślenice Stacja BP z głównej skręcasz na gdów ze 200m od głownej drogi Pasue??

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistral Zmotywowałem mnie i dokupiłem jeszcze kufer Centralny:0 wieć mam sakwy boczne kufer i rolke :D możesz spać spokojnie:)

 

Mars Godzina 8:00 Myślenice Stacja BP z głównej skręcasz na gdów ze 200m od głownej drogi Pasue??

 

Wiem gdzie to jest ok pasuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja z dziewczyną śmigamy motocyklem, jutro o 4'ej rano wyjazd :rolleyes:

Dacie może jakieś ostatnie wskazówki na drogę :icon_biggrin:

 

np czy trzeba mieć taką kamizelkę odblaskową jadąc przez Czechy Słowację i Austrię.

Mamy namiot ale pierwszy nocleg to Rijeka, nastawiamy się na kwaterę mimo że mamy namioty, i trochę cykam się że nic nie znajdziemy bo będziemy na miejscu po 22'ej. Czy w Chorwacji można gdzieś na dziko się namiotem robić w razie jakby się nic nie znalazło ?

Jak w ogóle tam na miejscu się z tubylcami dogadać np szukając noclegu późną porą :) da radę po Angielsku lub Polsku czy lepiej w jakieś rozmówki zainwestować ?

Edytowane przez Pawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu dogadasz się po angielsku,22 to jeszcze wczesna godzina więc powinieneś znaleźć kwaterę.Kamizelka w ilości osób jadących na moto jest wymagana w Austrii ale nigdy nikt tego mi nie sprawdzał .Noclegów najlepiej szukaj w mniejszych miejscowościach lub na przedmieściach.W centrum to raczej trudno coś znaleźć .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem zobaczyłem i wróciłem:) Naprawdę Warto Jakieś Fotki wrzucę jak się ogarnę:) po wczorajszej trasie Senj- Rzeszów ok 1000km z czego za Budapesztem dopadła mnie ulewa, nie widziałem zupełnie nic nawet wskazań liczników , Masakra:)

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że na Węgrzech zawsze pada . Mnie tez tam dopadł deszcz

A my wracaliśmy w rekordowych upałach.Podobno były największe od 1920 roku.Ponad 40 stopni.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro wyjeżdżam na dwa tygodnie do HR ale puszką - niestety .... kompa w razie czego zabieram internet będzie .... oczywiście po powrocie planuje jeszcze jakieś odwiedziny w KRAKOWIE :D

 

super że wróciliście i się wam wszystko udało w podróży ... czekam na foto relacje

 

ooo widze że MARS jest ON LINE :D akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...