Skocz do zawartości

szukam miejscówki na moto, wrocław


ziomal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przeprowadziłem się na Henryka Brodatego- okolicę Duboisa, Pomorskiej, Hotelu Plaza.

 

i w związku z tym szukam garażu/ bezpiecznego parkingu, osób do wspólnego wynajęcia garażu/czegokolwiek

 

co pozwoli bezpiecznie trzymać motocykl w miarę pod nosem.

 

Póki co trzymam go w rodzinnej miejscowości, i aż mnie skręca jak jest git pogoda i nie mogę jeździć.

 

Wszelkie sugestie, rady, komitywy mile widziane ;)

 

ewentualny kontakt: w temacie, PW lub gg 6800344

Edytowane przez ziomal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja wiem, że ciężko o garaż we Wrocku, ale nie myślałem, że odzew będzie zerowy :icon_eek:

 

a kojarzy ktoś chociaż jakiś parking strzeżony w tej okolicy co podałem?

 

tak czy siak temat ciągle aktualny, więc jak ktoś będzie chciał coś współwynająć, lub podnająć to czekam na info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w Hotelu Plaza, może coś się uda po przystępnej cenie w ich parkingu. Na Witolda niedaleko masz Motogumę.pl może u nich, ewentualnie coś doradzą. Spróbuj w Hotelu Campanile za mostem Dmowskiego. Wiem, że paru motonitów korzysta w ten sposób z parkingu Galerii Dominikańskiej, tudzież Arkad Wrocławskich i parkingu Pogotowia Ratunkowego na Ziębickiej(teren WORD), ale to moja dzielnica. Na temat okolic Drobnera nie mam wiadomości, ale warto popytać także w instytucjach publicznych bo zdarza sie okazja.

Pozdrawiam!

Edytowane przez robik64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Plazie pytałem, w grę wchodzą jakieś astronomiczne kwoty.

 

Dzisiaj wykupiłem miesięczny abonament na parkingu strzeżonym przy pl. Maksa Borna (trochę bliżej od mojej strony niż campanile).

 

Nadal jednak będę się rozglądał za czymś zadaszonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...