Skocz do zawartości

ENDURO WROCŁAW


DR350!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam chętnych do polatania po okolicznych lasach - bez większego hardkoru,czy torowego fikołkarstwa (chociaż z drugiej strony 14-sto latkom z simsonem enduro będę musiał podziękować;)

U mnie z racji zawodu znacznie łatwiej z terminem w tygodniu niż w weekendy,ale generalnie luźna łyda.

 

Ja 30 lat

DR 350 (zarejestrowany)

okolice maślic

 

889 570 792 - Łukasz

GG 2641299

 

post-53885-0-04534000-1303815503_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z Żerników Wrocławskich. Bardzo chętnie bym polatał z Wami. Powiedzcie mi, czy na poligonie sporo osób śmiga? Można tam kogoś spotkać? A Wy w jakich okolicach latacie? Czy tor w Jeszkowicach dalej funkcjonuje? Pozdrawiam Maciek.

Edytowane przez mikku125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spoko,jestem cały czas na łączach.

Hurra! Odpaliłem w końcu tego sku...syna i w zasadzie chętnie bym go trochę rozruszał. Okazało się, że wystarczyło zlać stare paliwo ze zbiornika i gaźnika i zatankować nowe :banghead:

Jak tam z czasem na weekendzie? Może jakiś sobotni lub niedzielny wypad podwrocławski po nieubitym? Póki co żadnej konkretnej trasy nie znam, ale coś trzeba będzie znaleźć.

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki _SB_ za pokazanie tego tematu, lecz jak widzę nic tu się nie dzieje od maja.

Też wolę polne drogi, lasy itp., ale poligonem nie pogardzę ;)

Byłby ktoś chętny do polatania z DT'tą 125'tką w przyszły weekend? Ofc. wszystko zależy od pogody. Ta sobota, niedziela ma być deszczowa, więc (jak dla mnie) raczej odpada, a poza tym zaplanowałem już wymianę uszczelniaczy przedniego zawieszenia. Jeszcze miło by było gdybyście zawitali na wschód, bo co prawda blachy mam, ale prawka nie. Głupie pięć miesięcy...

 

GG:9096999

Po kom. pisać na GG

post-55183-0-57194400-1309461584_thumb.jpg

Edytowane przez Exotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czas rozprostować kości (nie mylić z połamaniem). Jutro się wybieram z kumplem obczaić terenowo Jeszkowice - jeszcze tam nie byłem. Start koło południa, może trochę wcześniej. Jeśli ktoś pragnie dołączyć to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

 

Czy ktoś z kolegów kto wie gdzie jest ten poligon/miejsce do wypadu motocyklem enduro w okolicach Jeszkowic może mi podać jego dokładną lokalizację.

I czy jazda motocyklem enduro między Bartoszowicami a Łanami (wzdłóż Odry) jest legalna?

 

Pozdrawiam,

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z kolegów kto wie gdzie jest ten poligon/miejsce do wypadu motocyklem enduro w okolicach Jeszkowic może mi podać jego dokładną lokalizację.

I czy jazda motocyklem enduro między Bartoszowicami a Łanami (wzdłóż Odry) jest legalna?

 

Pozdrawiam,

Damian

 

Jak na moje oko jazda między Bartoszowicami a Łanami jest nielegalna, tam chyba jest zakaz ruchu na moście i wałach, nie masz możliwości legalnego wjazdu na drogę z Biskupina. Zakładając że da się wjechać inną stroną, nie po wałach, nie ścieżką, tylko drogą publiczną to powinno być to legalne. Oczywiście tamtędy jeździłem, najlepiej wybrać na jazdę brzydki dzień, żeby nie było na ścieżkach spacerowiczów i rowerzystów. Niestety wędkarze potrafią tam siedzieć przy każdej pogodzie.

 

Co do mini toru przy Jeszkowicach, to jest tutaj. Ostatnio jak tam byłem jesienią, był dosyć zarośnięty trawą, teraz tam może być niezłe bagno, ale można spróbować się tam przejechać. Jakby co pisz, można w jakiś weekend tam śmignąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie, coś mi odbiło i kupiłem sobie nx650 :)

Jakieś lokalizacje do polatania w okolicach Wrocławia (raczej bliższych niż dalszych, albo w nim samym), oprócz powyższych - znacie? Gdzie warto się wybrać? Liczę, że w grudniu będzie jeszcze szansa polatać, bo szosówką to już żadna frajda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...