Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wystartowałem 15min po napisaniu posta, i nakręciłem ponad 200km, także teraz już odpadam. Moto w garażu a ja się relaksuję :flesje:

Polecam drogę z Pieszyc do Walimia przez Kamionki (na południe od drogi 383). Podjazd pod górę jest wyłożony nowiutkim asfaltem. Fakt, że jest wąsko ale są tam świetne winkle. Niestety równa nawierzchnia kończy się na szczycie góry. Dalej droga bardzo mmalownicza i warta przejechania ale polecam głównie posiadaczom enduro i miękkich turystyków (łata na łacie, łatą przykryta). Ogólnie droga Wałbrzych-Dzierżoniów warta jest przejechania, choć tempa to dużego nie da się tam narzucić.

LWG :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie zaglądałem, bo czasu nie było (magisterka się pisała ;) ) ale już znowu latam, chociaż sezonu mało zostało, to się z chęcią pokręcę po okolicy, a zwłaszcza po Czechach ;)

 

@tosik: w moje rodzinne strony się zapuściłeś, dzisiaj tam koło 300 km walnąłem (również w stronę jeleniej góry), kto wie, moze się mijaliśmy gdzieś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 383 masz do Walimia z Dzierżoniowa tragiczna nawierzchnię sporo dziur piach i kostka w okolicy Walimia ale widokowo super. W Walimiu możesz odbić na Rzeczkę później na przełęcz Jugowską do Ludwikowic później na Nową Rude i Srebrną Górę - widokowo cudna trasa.

Ja lubię trasę Kłodzko - Bystrzyca Kłodzka /33/ później na Idzików /392/ i na Czarna Góre - nówka asfalcik i można na przełęczy Puchaczówka świeżutki oscypek kupić - tylko nie radze wjeżdżać pod bacówkę -ostatnio nie udało mi się tam na górze zawrócić na 2 wjazdy 1 gleba na kamyczkach przy manewrach :)

Praevenire melius est quam praeveniri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka: miałem właśnie na myśli 383 na odcinku Walim-Dzierżoniów tak jak napisał Darjerz.

Generalnie tamte okolice strasznie mi się spodobały. Świetne widoki, ruch nie taki duży a do tego super winkle. Dzięki za info o miejscach z nowym asfaltem :notworthy: bo tam gdzie wczoraj śmigałem to niestety w większości nawierzchnia bardzo słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak chcesz wrazen to polecam trasez paczkowa do jawornika w czechach , nasteopnie na glownym skrzyzowaniu ( STOP ) skrecasz w prawo i przez Trawna lecisz no polski waska droga z fajnym asfaltem do lutomii a potem ladka zdroju . stamtad lecisz na stronie slaskie i kierujesz sie do kletna . polecam odpoczynek w knajpie mojego kumpla ;)

Biker's Choice nastepnie jakies 100m dalej masz droge waska w prawo i nia jedziesz do siennej , stamtad w lewo i w gore na wczesniej wspomniana przelecz puchaczowka i w dol do idzikowa . stamtad dojedziesz do trasy kllodzko -miedzylesie i tylko od ciebie zalezec bedzie gdzie bedziesz chcial pojechac - do domu czy dalej :icon_mrgreen:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wymyśliłem (korzystając z Waszych sugestii) coś takiego: http://g.co/maps/8ydnp

Niestety nie wiem kiedy teraz uda się to zrealizować, bo najbliższy weekend u mnie chyba odpadnie...ale może piątek :crossy: Chętnych zapraszam do przyłączenia się. W kupie zawsze raźniej :wink:

 

W googlach droga z Javornika do Lądka nie łączy się, ale wierzę na słowo, że tam jest :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i to calkiem fajniutka jedz na jawornik i w prawo a dojedziesz do ladka , jezdzilem setki razy tamtedy . ze zlotego stoku do ladka jest dosc kiepska droga choc da sie przejechac spokojnie , jednak przez czechy jest fajniej :buttrock:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...