Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze nikt enduro nie lata :crossy: dzis ze swidnicy sobie polecialem przez gory do srebrnej gory a stamtad praktycznie caly czas offroad przez haldy braszowickie -pilce -polami w strone henrykowa i do domu trasa 30%on a 70 offroad :crossy:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za dzisiejsze latanie. Przez trzy lata posiadania prawka nie połamałem tylu przepisów co dziś. Dzięki za uślizg tylnego koła i za wyciągnięcie maksimum ze swojego Zephyrka (190km/h) co wiązało się z bliższym zapoznaniem z pojęciem "shimmy". Wiele się dziś nauczyłem :)

 

Następnym razem wezmę większego sprzęta :wink:

Edytowane przez Zloty3200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za dzisiejsze latanie. Przez trzy lata posiadania prawka nie połamałem tylu przepisów co dziś. Dzięki za uślizg tylnego koła i za wyciągnięcie maksimum ze swojego Zephyrka (190km/h) co wiązało się z bliższym zapoznaniem z pojęciem "shimmy". Wiele się dziś nauczyłem :)

 

Następnym razem wezmę większego sprzęta :wink:

 

Ej, a my na pewno na tym samym tripku byliśmy???

 

Dobra Pany, kto w sobotę chętny gdzieś?

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozyszyn jest spotkać się jak poprzednio o 10:00 w sobotę na BP na Karkonowskiej i pomyślimy.

Ja tam przynajmniej będe.

Edytowane przez Iwo

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tylko niedziela. W sobotę rano moto do Motorlandu na serwis po 20 Tkm, a od 15-ej będę zabawiał klientów przed imprezą na stadionie (aby jeszcze trzeźwi tam trafili), potem kibicował Adamkowi, a wieczorem jeszcze klientów odstawić do hotelu i opiekować się póki nie padną... :wink:

 

Ale w niedzielę od 10 bardzo chętnie...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lece, lece, ale czy wyjazd o 7rano to nie za wcześnie? Ja ogolnie licze ,że później pojedziemy na winkle kolo Jesenika i wrócimy do domu jakąś fajniejszą drogą np: na nysę i na kłodzko. Jechaliśmy tak w zeszłym tyg i droga bardzo przyjemna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...