Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jacusinski jeżeli dostane wolne i dopisze pogoda to wybieram się w czwartek rano na Woodstock. Lece z kumplem na dwa moto: 929 i 955i. Jeżeli wszystko się powiedzie to dam znać na pw co, gdzie, kiedy jak byś też chciał lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacusinski jeżeli dostane wolne i dopisze pogoda to wybieram się w czwartek rano na Woodstock. Lece z kumplem na dwa moto: 929 i 955i. Jeżeli wszystko się powiedzie to dam znać na pw co, gdzie, kiedy jak byś też chciał lecieć.

Ja jakbym ruszał to też czwartek ale po południu najprawdopodobniej. Bo też jestem ustawiony z kumplem, który pracuje w czwartek. Dokładnie szczegółów jeszcze nie znam.

Edytowane przez jacusinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Niedziela 31 lipca wylatuję o 9:00 z Lukoila na Bielanach na ciekawego tripka.

 

Czy są chętni?

 

Obawiam się, że z powodu pogody pokręce się wokół "komina" (na Opole lub Legnicę) od ok. 12:00, 13:00 jutro. Jak są chętni, to dajcie znać, a jutro przed południem dogadamy szczegóły.

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale fart... wracam z pracy do domu, lece sobie normalnie, jana pawla potem kazimierza, zatrzymuje sie na galerii a tu ktos na sygnale za mna. Zajezdzaja mi droge. Patrze a to tajniacy. -Prosze zgasic motor i na chodnik. I on mi wylatuje ze na jana pawla nie ustapilem na pasach pieszemu + wyprzedzanie na przejsciu mimo ze ktos sie tam zatrzymal+ kolejne jakies wykroczenie.

 

Ja z nimi sie troche tam kloce ze nic takiego nie bylo itd itd. on mi po chwili ze sprawa do sadu za te 3 wykroczenia to 27 ptk i ponad 1000 mandatu. ja juz zalamany, no ale widze ze nie maja nagrania tylko gadaja ze tam na jana pawla duzo kamer i napewno to jest zarejestrowane. No nic czekam chyba 15 minut, koles patrzy ma motor i mowie a co to jest z ta tablica??

 

Zatrzymujemy dowod rejestracyjny i do przegladu... wogole rewelacja i tak siedze i siedze az oni posprawdzali czy nie kradziony motor itd itd spisali dane po czym. -No ok panie kierowco, oto pana dokumenty i oby to bylo ostatni raz bo sam Pan widzi ile mozna zaplacic za to i ile ptk nalapac. :D:D No i nic mi nie wypisali. Chodz mysle, ze tylko dlatego ze nie mieli na to dowodu bo gdyby to mieli na tasmie to mysle ze byloby po mnie.

 

uff cale szczescie tak to sie skonczylo.

 

tajniacki Fiat brawo granatowy albo jakis ciemny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, chyba nie drogówka, dlatego

ważniaków chcieli przygrać, a bez nagrania,

to mogli co najwyżej poprosić czy może byś się nie przyznał, hehe?!

 

a tak na marginesie to uważajcie na terminy przeglądów,

jak zabiorą dowód za brak, procedura teraz wygląda tak,

że najpierw załatwiasz próbne tymczasowe rejestracje,

i dopiero możesz zrobić przegląd, po czym oddają Ci stare blachy....

 

ale jest sporo zachodu przy tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, chyba nie drogówka, dlatego

ważniaków chcieli przygrać, a bez nagrania,

to mogli co najwyżej poprosić czy może byś się nie przyznał, hehe?!

 

 

Szkoda gadać.

Jak oni Cie w ogóle zatrzymali, w cywilnych ciuchach?

Trzeba było jechać dalej..

 

a tak na marginesie to uważajcie na terminy przeglądów,

(...)

 

Czemu miało by to inaczej wyglądać niż z samochodem?

Tam jest zatrzymany dowód i masz 7dni na badania i odebranie go z właściwego UM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...