Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

super, fajny wyjazd sie szykuje :) mam nadzieje ze nie zapije dzisiaj na tej imprezie i dam rade wstac jutro :)

 

 

1. Iwo

2. _RA_

3. sirRado

4. t_imon

5. maniek_7

6. mateq34

7. kameleon

8. agoonza

9. +1 od agoonza

Edytowane przez t_imon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i było super.

Do następnego :crossy:

 

PS.

Chyba został pobity rekord - 10 motocykli na 1 tripku!

I nikt się nie zgubił :biggrin:

Dzięki!

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę wyskoczyć do Starego Kisielina koło Zielonej Góry na tor kartingowy? Można tam pośmigać na własnym moto za 30zł/1h. Ja jeżdżę na motorze od kilku dni i chciałbym się trochę podszkolić wyczuć motor itp. Poza tym jestem bardzo chętny na wszelkiego rodzaju eskapady turystyczne o ile nie przeraża Was to, że jestem świeżak i będziecie musieli czekać :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę wyskoczyć do Starego Kisielina koło Zielonej Góry na tor kartingowy? Można tam pośmigać na własnym moto za 30zł/1h. Ja jeżdżę na motorze od kilku dni i chciałbym się trochę podszkolić wyczuć motor itp. Poza tym jestem bardzo chętny na wszelkiego rodzaju eskapady turystyczne o ile nie przeraża Was to, że jestem świeżak i będziecie musieli czekać :D

Pozdrawiam.

 

Ja się wybieram za 2 tygodnie na bank, bo to pierwszy wolny weekend, kiedy można wjechać moto. Jak będziesz sobie planował wypad, to zawsze wcześniej sprawdź kalendarz: http://www.wallravracecenter.com/?page_id=147

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad rewelacyjny, pogoda nam dopisała :icon_biggrin: Dzięki wszystkim, a szczególnie tym, którzy wiedzieli, że może być niespodzianka paliwowa :icon_twisted: przez co nie mogli bardziej odkręcić :icon_biggrin: . Za pomoc dzięki! Butelka fanty się przydała :) Jeszcze kilka takich tripów i się dogramy.

 

Pozdro dla wszystkich i do zobaczenia!

 

PS. Fotki wrzucę, jak tylko usiądę na dłużej do kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad rewelacyjny, pogoda nam dopisała :icon_biggrin: Dzięki wszystkim, a szczególnie tym, którzy wiedzieli, że może być niespodzianka paliwowa :icon_twisted: przez co nie mogli bardziej odkręcić :icon_biggrin: . Za pomoc dzięki! Butelka fanty się przydała :) Jeszcze kilka takich tripów i się dogramy.

 

Pozdro dla wszystkich i do zobaczenia!

 

PS. Fotki wrzucę, jak tylko usiądę na dłużej do kompa.

 

Bo jak się nie słucha starszych i liczy na cud, to tak się kończy... :icon_razz:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak się nie słucha starszych i liczy na cud, to tak się kończy... :icon_razz:

 

Coś w tym faktycznie jest :) na marginesie spalanie 0,6 l/100km nie jest takie złe :icon_biggrin: za mały bak po prostu, choć dobrze, że rezerwa pozwoliła tyle przejechać :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...