Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja bede wiec do 10 tej :)

 

Pogoda widze taka se przeglądalem prognozy i roznie pisza ,ze ma pokropic na jednym ,na drugim ze tylko zachmurzenie ,ale nigdzie nie mowia o burzach :) wiec jak tam smigamy ?

 

Ja będę na Orlenie na 100%:)pogadamy na miejscu , zobaczymy:) jak uznamy , że jednak nie ma sensu, zawsze mozna wypić kawę,pogadać i umówić się na wspólne śmiganie w innym terminie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chęcia bym z Wami polatał, bo widzę coraz więcej osób się ustawia a i płeć piękna w końcu nieśmiało się wychyliła we wrocławskim temacie ;)

 

no ale.. póki co moto nie mam we Wrocku (musiałem po samochód pojechać), a za 3 dni wybywam na urlop, więc na pewno ustawię się z Wami ale dopiero po 10 lipca.

 

miłego śmigania wszystkim ! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłego śmigania wszystkim ! :buttrock:

 

No więc dziś to lipa z pogodą była. Co rusz to chmura deszczowa, więc Czechy odłożone mam nadzieję na jutro. Z braku laku wyskoczyłem do Bojanowa, ale że to wieś to i klimat imprezy jakiś wiejski taki. Niestety deszcz pokrzyżował z deczka plany organizatorom. Na szczęście te niedostatki w pelni zrekompensował mie tripek po Dolinie Baryczy, i tym sposobem 350 km relaksacyjnie nawinięte.

New meteo pokazuje, że jutro po 10:00 na Dolnym Śląsku padać nie będzie.

 

Są chętni na ustawkę?

Sugestia to nine or ten o'clock Lukoil Bielany.

 

PS.

Zajebiste lody w Karpaczu mają :icon_biggrin:

Można wszamać po drodze...

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu, fiu, proszę jak się wąteczek rozwinął.

 

Jakieś kontrpropozycje dla Czech na jutro?

 

@fxd: to gdzie dziś byliście, bo się trochę zacząłem gubić?

Edytowane przez _Ra_

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu MARUDZISZ.

A swoją drogą pisalem o lodach w Karpaczu - to nie Czechy.

Kurna, na lans wokół komina to szkoda motonga odpalać!

Ludzie śpicie???

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z kolegą Iwo . Lecielismy Z Lena i Fxd dzisiaj rowniez do Bojanowa (za co podziekował:)i jedynie deszcz pokrzyzowal plany w jedna strone (troche popadalo) no i na imprezie docelowej troche pokropilo ale ogólnie Chlopaki w stuncie dali rade, slonce pozniej wyszlo , karkoweczka zjedzona chociaz tlusta troche byla :) w drodze powrotnej slonce nam swiecilo wiec wypadzik jak najbardziej udany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu MARUDZISZ.

A swoją drogą pisalem o lodach w Karpaczu - to nie Czechy.

Kurna, na lans wokół komina to szkoda motonga odpalać!

Ludzie śpicie???

 

Nie chodzi o lans. Wręcz przeciwnie - nie lubię jak na mnie patrzą - mam ryskę na czubku kasku :P Chętnie bym pojechał, bo poprzedni wypad na którym byłem wyszedł naprawdę udany. Niestety nie mogę na to poświęcić całego jutra.

 

Więc jeśli ktoś chciałby nie dla lansu pokręcić się wokół jakiegoś komina ronda, pohamować awaryjnie lub coś w ten deseń to chętnie się dołączę/może się do mnie dołączyć. Jeśli ktoś się wybiera gdzieś bliżej, to ja też chętnie.

 

Nie bierz tego Iwo osobiście. Naprawdę bardzo mi się podoba Twój plan, ale nie w tym terminie.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał jednak coś ten teges to do 9:00 kontakt na 880-776-951 (laptop idzie out).

 

Na Iwo można liczyć jeśli chodzi i wyznaczenie ciekawej traski, wiem coś o tym :icon_biggrin: ale też mam ten problem, ze jutro nie mogę lecieć na cały dzionek :sad:

Ale nie ma takiej mozliwości żebym nigdzie nie poleciała :biggrin: Proponuje dla chętnych wypadzik do Antonina, potem jeszcze kawałek do Przygodzic (droga na Ostrów)

 

Iwo a ta traska w przyszłym miesiącu, ostatnio było super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Iwo można liczyć jeśli chodzi i wyznaczenie ciekawej traski, wiem coś o tym :icon_biggrin: ale też mam ten problem, ze jutro nie mogę lecieć na cały dzionek :sad:

Ale nie ma takiej mozliwości żebym nigdzie nie poleciała :biggrin: Proponuje dla chętnych wypadzik do Antonina, potem jeszcze kawałek do Przygodzic (droga na Ostrów)

 

Iwo a ta traska w przyszłym miesiącu, ostatnio było super:)

 

Dziękuje Lena.

W związku z tym, że wszystkip pasi blisko to wymyśliłem zamek Grodziec - do 100 km od Wrocka jak kto nie był:

http://www.grodziec.com/galerie-zdj/galerie-zamek/115-zamek-grodziec-wiosna-2010.html

Z A J E B I O Z A jak się lubi te klimaty + piękny ogród.

 

Jak nie to spon ton o 10:00 na Lukoilu Bielany.

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...