Skocz do zawartości

Dniepr MT10


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam możliwość kupienia Dniepra MT10 z 70 roku.

 

https://picasaweb.google.com/116340567452921156448/Paskuda?authkey=Gv1sRgCJTLjNWKqv6rNQ#

 

Sprzedawca wycenia się na 1300$ czyli jakieś 3900zł. Motocykl ma jakieś ruskie papiery niby legalnie oclony.

Moje pytanie brzmi ile jest dniepra w dnieprze tzn czy rzeczywiście jest to MT10 czy składak z kilku.

Silnik zimy odziwo odpalił odrazu po przelaniu i jednym kopnięciu.

 

 

Zaproponowałem 2500zł

 

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby krzyknał 1200zł to jeszcze by to była w miare rozsądna cena. Powyżej juz nie, temat był wałkowany setki razy, w skrócie:

1)fatalna jakosc wykonania i czesci zamiennych,

2)ogólny brak zainteresowania tym modelem

3)zerowa mozliwosc odzyskania jakichkolwiek pieniedzy w przypadku sprzedarzy

4) że silnik odpalił to swiadczy tylko o tym ze odpalił, nie o jego jakości,

i tak czeka cie totalny remont motocykla, nie uciekniesz od tego, czyli koszty mniej wiecej jeszcze raz takie jak proponujesz zaplacic. W cenie wyjsciowej masz fajnego dolnozaworowego Kaczora (K-750) a nawet taniej, albo Urala, mozesz całkiem tanio kupic bez papierów i zarejestrowac na zabytek.To sa najlepsze inwestycje, Dniepry to katastrofa. A przy okazji.U mnie stoi K-750 do wziecia po remoncie i malowaniu blachary, ugrzezłem na mechanice i nie mam czasu pójsc dalej.Jak ktos chce to puszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...