Skocz do zawartości

Wypadek Ząbki (wwa) potrzebna porada


Maciek450
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

i nagle na skrzyżowaniu równorzędnym rozkopana droga równorzędna na całej szerokości

...

 

Fajny opis. Jak czasem sytuacja potrafi zaskoczyć. Mnie też kiedyś słup nagle wyskoczył przez kierownicą (na szczęście roweru). A przysiągł bym, że jak się za dupą Maryni rozglądałem na boki, to go tam nie było :blush:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli "Winkiel" sie nie myli, to kolezka od r1 jest sprawcą wypadku drogowego, więc niech sie szykuje na sprawe na policji o spowodowanie wypadku. O odszkodowanie to ma prawo sie starać jego pasażer za złamana noge i to od kierującego r1.

Masz 100% racji. Poza tym z 50km/h moja XJ-ta hamuje na naprawdę krótkim odcinku a R1 jak mi się zdaje to sport więc i heble ma dużo ostrzejsze

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organo ma rację, łatwo jest oceniać jak się nie zna sytuacji. R1 to od razu zapieprza, w dresie i japonkach. A wystarczy się po prostu zagapić.

Sam miałem taką sytuację, ze za mocno skręciłem. Droga dojazdowa do autostrady dla pomocy technicznej, czyli nieuczęszczana prawie w ogóle. Ja trochę rozkojarzony, w końcu nic mi nie wyskoczy.W efekcie następny zakręt, który miał jakieś 40 stopni, ja zrobiłemok 50 stopni, i znalazłem się w rowie wewnętrznej stronie zakrętu. Po prostu się zagapiłem. A potem się mnie wszyscy pytają,

-co zrobiłeś

-do rowu wjechałem

-co wyniosło Cię?

-nie za mocno skręciłem, bo się zagapiłem

-taaaa, na pewno zapieprzałeś i Cię wyjebało do rowu.

 

I taka rozmowa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...