Skocz do zawartości

Yamaha XJ900 Diversion '97 service manual (repair manual) Haynesa w jęz. ang. bardzo pilnie potrzebny!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak wspomniałem w temacie, bardzo, bardzo pilnie potrzebuję repair manual Haynesa, w języku angielskim, do XJ900 S Diversion 4KM, rocznik '97 - właśnie zakupiłem moto, i trzeba przy nim zrobić conieco. W sieci serwisówka jest tylko do rocznika '95 (wydana przez Yamahe), a jak jednak wolałbym Haynesa, bo tamta średnio mnie urządza (po '96 roku były drobne zmiany w moto). Tak więc, jeśli ktoś ma takową i mógłby się nią podzielić, to prosiłbym o wrzucenie na jakiś serwer, rapidshare, chomika, udostępnić przez eMule albo cuś innego - będę wdzięczny okrutnie.

Pozdrawiam

Paweł

kangur_kolczasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Sung, bardzo dziękuję za autodatę, na pewno się przyda. BMWolf - dzięki za pomoc, niestety pod podanymi linkami nie ma tego manuala o który mi chodzi (jest do modelu z '95 roku i do starej XJ). Eftep ftp://95.143.220.248/manuals/ niestety już od jakiegoś czasu nie działa, a szkoda... Co do forum XJ to pytałem, prosiłem, ale tam ludzie są jacyś niezbyt chętni do jakiejkolwiek pomocy. Jeszcze nie rozgryzłem zachowań społecznych panujących na tamtym forum, zachowań pt. "mam ale nie dam". Dzięki za pomoc, pozdrawiam, może ktoś jeszcze ma taki manual do Dyversji 900 '97??

Edytowane przez kangur_kolczasty

kangur_kolczasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wspomniałem w temacie, bardzo, bardzo pilnie potrzebuję repair manual Haynesa, w języku angielskim, do XJ900 S Diversion 4KM, rocznik '97

http://www.sklep.riders.pl/Ksiazka,serwisowa,do,Yamaha,XJ900S,Diversion,94,01,Haynes,p7261.html

Jak chcesz kradzione kserówki to chyba pomyliłeś fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wspomniałem w temacie, bardzo, bardzo pilnie potrzebuję repair manual Haynesa, w języku angielskim, do XJ900 S Diversion 4KM, rocznik '97

http://www.sklep.riders.pl/Ksiazka,serwisowa,do,Yamaha,XJ900S,Diversion,94,01,Haynes,p7261.html

Jak chcesz kradzione kserówki to chyba pomyliłeś fora.

Bynajmniej, to chyba Ty pomyliłeś fora... Jeśli tak bardzo bulwersuje Cię proceder udostępniania serwisówek, to idź się pożal mamie, najlepiej na żal.pl Tymczasem, jeśli nie chcesz pomóc to bądź łaskaw nie przeszkadzać.

kangur_kolczasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... niestety nie doszukałem się w swoich zasobach mam różne ale niestety nie taką serwisówka właściwa dla ciebie opisuje roczniki 0d 94 do 2001 ... Haynes Yamaha XJ900S Diversion 1994-2001 Repair Manual jakoś tak to szło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej, to chyba Ty pomyliłeś fora... Jeśli tak bardzo bulwersuje Cię proceder udostępniania serwisówek, to idź się pożal mamie, najlepiej na żal.pl Tymczasem, jeśli nie chcesz pomóc to bądź łaskaw nie przeszkadzać.

Bulwersują mnie przede wszystkim złodzieje, szczególnie tacy, którzy w swoim złodziejskim procederze nie widzą nic niestosownego. EOT.

Edytowane przez spirit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wspomniałem w temacie, bardzo, bardzo pilnie potrzebuję repair manual Haynesa, w języku angielskim, do XJ900 S Diversion 4KM, rocznik '97

http://www.sklep.rid...ynes,p7261.html

Jak chcesz kradzione kserówki to chyba pomyliłeś fora.

Bynajmniej, to chyba Ty pomyliłeś fora... Jeśli tak bardzo bulwersuje Cię proceder udostępniania serwisówek, to idź się pożal mamie, najlepiej na żal.pl Tymczasem, jeśli nie chcesz pomóc to bądź łaskaw nie przeszkadzać.

 

 

 

Mam takie coś-113 mega...-od 95 roku..........do zmiany modelu-wiec Twój tez sie tu zdaje sie łapie...>

 

 

 

 

 

http://www.megaupload.com/?d=98POEZXV

 

 

 

 

Sorki-nie doczytałem...ze to masz

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Grzykrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam danych i schematu przedniego zawieszenia, które to właśnie zmieniło się po '96r; także ustawienia gaźników i schemat elektryki uległy zmianie - na moje nieszczęście właśnie te rzeczy są mi potrzebne, na razie korzystam właśnie z tej serwisówki oryginalnej, wydanej przez Yamahę , do modelu do '95 roku...

kangur_kolczasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...