Skocz do zawartości

Angel ST vs Diablo Strada [przód]


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej- krótka piłka, którą z tych opon brać? Mam do wyboru Angel ST albo Diablo Strada.

Obie mają bardzo zbliżone przeznaczenie, dokładnie takie jak mi potrzeba- tzn jazda na co dzień, jakaś trasa czasem, bez strasznego katu. W deszczu raczej nie jeżdże, cena prawie ta sama, no i się nie mogę zdecydować...

Edytowane przez Ghost_lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejechaniu kilkuset km, bierznik zmienia sie w diabelka ;)

 

pangel.jpg

 

Mam to na swoim od roku (ok 12k km), tyl prawie do wymiany. Zdecydowanie lepsze (przynajmniej dla mnie) niz poprzedni komplet Michelin Pilot Road2.

 

Na stradach niestety nie jezdzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać angela ale sprawa niestety rozwiązała się sama i to na ten gorszy sposób- już po zamówieniu okazało się że jednak nie mają w ogóle tego rozmiaru co mi trzeba... A cena przy zamówieniu specjalnie to prawie 2x strada... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ale normalnie angel kosztuje właśnie 1,5-2x więcej od strady" normalnie aż sprawdziłem cenę.

Takie jak idą do mnie, chodzi o rozmiar - różnica na komplecie nie całe 200 zł, a na sztuce ok 100 zł to nie jest 2 x więcej.

Ale w sumie dobra firma, wiec chyba nie będzie aż takiej różnicy :) a stówka zawsze zostanie :flesje:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie? sporo ludzi ma w FZSach i T-Catach te opony i sobie chwalą, zresztą w rankingu motocykla te kapcie miały 1 czy tam 2 miejsce w sportowo-turystycznych

chyba że coś jest z nią nie tak a ja o tym nie słyszałem? :P jak tak to mówcie, jeszcze nie zamówiona to moge przemyśleć temat, propozycje innych, byle nie za drogich opon też mile widziane ;)

Edytowane przez Ghost_lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, poszukałem troche i widzę że z tych 2 lepsze opinie są o Qualifierach, więc te zostają na placu bitwy.

chyba poczekam do wypłaty, zobacze jak z kasą będzie i spróbuje troche więcej kasy rzucić na nowego kapcia... Ten qualifier nie wygląda źle, może bym takiego wziął faktycznie

 

edit: byłoby łatwiej gdyby trzeba było profil 70 a nie 60... :[

Edytowane przez Ghost_lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, nie ma się o co spinać... poprzedni Twój post odebrałem tak, jakby to były kapcie podobnej klasy, a po drugim przecież już widze jaką masz o nich opinie...

Będzie mniej kasy to strada albo qualifier, więcej to M3

póki co eot, dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...