Skocz do zawartości

Nożna pompka (samochodowa)


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry, możecie mi polecić jakąś dobrą pompkę nożną samochodową? Chciałbym, aby nie rozleciała się po jednym użyciu (albo w trakcie :icon_mrgreen: ). Chciałbym też, aby cena nie była z kosmosu :icon_razz:

Edytowane przez rachub48

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre są? Po cenach widzę, że nie powinny być najgorsze :smile:

 

A miał ktoś styczność z pompkami firmy YATO? Ceny podobne.

Samochody użytkuje od grubo ponad 20 lat. I miałem/mam trzy pompki. Dwie "Start" i jedną taką z Tesco, która nie przetrwała jednego pompowania. Złożyła się podczas. Starsza "Start" służy do pompowania kół w rowerze, nowsza do samochodu i motocykla.

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nożnymi trzeba uważać na jakim podłoży pompujesz. Jeśli zaciągnie piasek/kurz to po kilku suwach *uj strzeli tłoczek i pompka pójdzie do śmieci. Ja wolę używać ręczne pompki, te długie które się trzyma nogą na glebie i dwiema rękoma pompuje, pompujesz używając ciężaru tułowia a nie machasz nogą jak szalony. Mój tata ma taką, starą jeszcze z czasów "systemu" i daje radę. Ja sobie kupiłem podobną na bazarze za 5zł :icon_mrgreen: i też pompuje, ale już pierwszego dnia uchwyt nogi odpadł i jak za mocno pociągnę do góry to wieczko wypada razem z tłoczkiem i trzeba się babrać żeby włożyć spowrotem. Ale za 5 zeta nie narzekam, dopóki kompresora nie naprawię.

 

PS. U mnie na osiedlu w końcu założyli nowy wąż i manometr do kompresora na stacji przy supermarkecie. :icon_mrgreen: Od pół roku komp. był nieczynny bo ktoś zaj....ł wąż. :icon_evil:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...